Bilimkurgu fantastik uzerine onereceginiz film alabilirmym?

Arkadaslar bana bilimkurgu fantastik film soylermisiniz
Guzelll olsun :)
Uzay bilimiyle ilgili cok severim yani ilginc istiyorum

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Contact (mesaj) filmi bilimkurgunun atalarından sayılır bana göre. Onun haricinde taze bir film var Uzay Oyunları diye, ona bakabilirsin. Prometheus var 2. si de 2015 de çıkacakmış onun konusu da iyi. Host (göçebe) var. kitabını okuduğum güzel bir film ona bakabilirsin. Elysium var o da sağlam filmdir. After Earth var, Will Smith ve çocuğunun oynadığı o da fena değildir. Oblivion var bu da iyi filmdir. İndependence day (kurtuluş günü) bu filmde de will smith oynuyor. Uzaylı Dünyalı savaşının iyi örneklerinden biridir. Starwars falan söylememe gerek yok herhalde :D. Çılgın Marslılar var Natalie Portman oynuyor baya eski bir film biraz da komedi sayılır ona da bakabilirsin. Neyse En iyi cevap verir misin hacı :D.

0|0
    0|0
  • Inception zamanınız olursa izleyin sayın büyüğüm.

0|0
    0|0
  • in time

0|0
    0|0
  • John Carter
    Paul

0|0
    0|0
  • Zamana karsi diye bir film izle kesin insanlar zamanla yasiyolar para puk yok calisip zaman kazanip omurlerini uzatiyolar calisarak para yerine zaman aliyolar yani herkesn kolnda saat var falan ilginc ve guzel izle mayk

0|0
    0|0
  • Yerçekimi'ni izle

0|0
    0|0
  • divergent

0|0
    0|0
  • Gercege cagri...
    5. Element
    Riddick
    Dr who 50. Yil ozel bolum

0|0
    0|0
  • Salomon Kane izledin mi?

0|0
    0|0
  • Edge of tomorrow kesinlikle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Total Recall (Gerçeğe Çağrı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• The fourth kind
    Prometheus :)

0|0
    0|0
    • Himm azcio konu istesem :)

• The fourth kind uzaylilarla ilgili bir film belgesel tarzi gibi cekilmis.
      Ama prometheus basli basina guzel. Yil 2089 arkeologlarin buldugu duvar resimlerinden yola cikarak ilkel insanlarin gosterdigi galaksiye gitmesini konu aliyorlar. Onlarin dusuncelerine gore insanlarin atalari o galaksiden geliyor. Oraya gittiklerinde farkli bir yasam formuyla karsilasiyorlar. Ve olaylar gelisiyor :)

• Him konuda uzay var tam benlik tsk edrim

Yükleniyor...