İstanbul'da hangi yakayı daha çok seviyorsunuz? Anadolu vs Avrupa? Neden?

Kalabalıktan artık kusma noktasına gelmiş ama bir o kadarda tarihi mekanları alışveriş olanakları eğlence mekanlarıyla trend avrupa yakasımı yoksa yeni yeni gözde olan iş merkezlerininde taşını toparağını alıp yerlestigi gokdelenlerin hizla arttigi avrupaya gore daha az kalabalik ve daha sakin olan anadolu yakasimi?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Avrupa Yakası çok kalabalık ama yine de havası bir başka geliyor. Anadolu Yakası hem daha güzel ve tenha, hem de daha elit kesime hitap ediyor. Anadolu Yakası'nı daha çok seviyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• v yaka diyecektimkii...

neyse Avrupa yakası.

0|0
    0|0
  • Başlığı ilk okuduğumda aklıma ilk gömlek geldiği gerçeği.. Sonra gömlekte Avrupa Anadolu mu olur dedim orası ayrı da :D

0|0
    0|0
  • Hiçbirini sevmiyorum öğğğ

0|0
    0|0
  • Anadolu yakasını daha çok seviyorum ama avrupa yakasından kurtulamıyorum bir türlü.

0|0
    0|0
  • anadolu yakası. sessiz sakin. yapılaşma daha güzel gibi sanki orda

0|0
    0|0
    • Bu soruyada gizli cevap verilmez yahu:))

• Dusunceni paylasicaksin altiustu mustehcen herhangi bisi yk yani;)

• hesap başkasnn o yüzden :)

Erkekler Ne Diyor 5

• İki yakayıda çok seviyorum iki yakadanda nefret ediyorum desem olmazmi Tek nedenide trafik Bıktım artık 20 milyona yakin insan yaşiyor bu şehirde bir çözüm lazim burdan 4 saate ben izmire giderim bazen karşi yakaya gidemiyordum

0|0
    0|0
  • 13 sene Avrupa yakasında, bi' o kadar da Anadolu yakasında yaşamış biri olarak net şekilde #Anadolu diyorum. Havası daha nefes alınası, trafiği daha çekilesi, kentleşmesi daha planlı, merkezi ve uğrak yerleri daha gezilesi (sakin), diğer yakaya göre bi' çok yönden daha az keşmekeş var burada :)

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum bende anadoluda oturuyorum avrupada calisiyorum orda yasayanlar nasil yasayabiliyo diye merak edip duruyorum acikcasi

• Sen bide onu bana sor imanim gevredi karsiya gidip gelmekten:))

• yahu bende onu diyecektim de savunduğum görüşle uyuşmuyor diye demedim :) her gün çekilir mi o yol n'aptın sen :)

• kadıköy dostum tercihim farklı gliyo bna kültürü.)

0|0
    0|0
  • Anadolu yakası

0|0
    0|0
  • Anadolu Yakası Daha İyi. Avrupa Bana Çok sıkıcı ve İtici Geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...