Kız Arkadaşıma Yazdım Nasıl Olmuş? Özellikle Bayan Arkadaşlar Değerlendirir Misiniz? (Şimdiden Teşekkür Ederim)?

Bulutların Üzerinden Haykırmak İstiyorum Delicesine,
Tutup Elinden Gitmek, Sorma Nereye Diye..!
Güneşin Doğduğu Yere, Ve Seninle Beraber Gökyüzünden İndiği Yere..!
Haydi Gel Benimle, Yarına Ve Tarihe. Tarihin İki Kahramanı Yazdığı Yere, Yusuf İle Züleyha'yı, Ferhat İle Şirin'i Yazdığı Yere...

• Güzel...
    67% (4)25% (1)50% (5)Oy Ver
  • Güzel Değil...
    33% (2)75% (3)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Beğenmeyenlerinde Erkeklerden Olması Ayrı Bir Mesele.. )

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Beğendim. Herkes şiir sevmez, beğenmeyenleri de anlıyorum. Ama bence çok güzel. Böyle duygusal olmak gibisi var mı? Ayrıca hayalinde canlandırarak okumak lazım bence, güzel:)

3|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Iyi ama ne bileyim ben böyle seyleri pek samimi bulmuyorum bana itici gelir o yüzden. Ama kiz arkadaşın beğenebilir

0|0
    0|0
    • Çok Seviyorum İlk Aşkım Diyebilirim, Ne Dİyim Teşekkür Ederim Yorumunuz İçin Genede...

• çok duygusalımsı olmuş sanki :S

0|0
    0|0
    • Yazarken Ağlıyordum Zaten.. )

• bir Tartışma Üzerine Yazmıştım...

• böyle şiir tarzı şeylerdense ağaç çiçek böcek karıştırmadan içten geldiği gibi duygularını ifade eden bir yazı daha iyi olur. mesela o uyuduğunda yaz bunu uzun bir mesaj mesela. sabah uyandığında okusun şöyle bir güzel başlasın güne daha etkili olur

• güzel olmuş bence ama biraz düzeltilmesi gereken yerler var sanki bilemiyorum usta sensin beğenir umarım:)

0|0
    0|0
  • Ya böyle erkeklerden daha fazla olsa keske

0|0
    0|0
  • beğenmedim

0|0
    0|0
  • Kotu degil ama siir yazma hevesin varsa bu kadar kafiye yapma derim gereksiz

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel olmuş kız arkadaşın çok şanslı ismi ne?

0|0
    1|0
  • Yeni sevgilimden ayrıldim yapilirmi bu

0|0
    0|0
    • Belki'de Hakkınızda Hayırlısıdır Unutmayın Hayat Doğru Kişiyi Aramakla Geçen Bir Yer, Doğru Kişi'de Yanında Son Nefesimizi Verdiğimiz Kişi Olucaktır, Sizi Sevmeyen Ve Doğru Olmayan Kişiyi Sevmek Pek'de Mantıklı Değil... Umarım Herşey Gönlünüzce Olur...

Erkekler Ne Diyor 3

• Fazlasıyla klişe fakat meblağı en yüksek hediyeden bile iyidir içindekileri dökmek. Tebrik ederim yine de.

0|1
    0|0
  • Kaafiyr uyak redif falan yok kanka edebi olarak 0 bizimlen degilsin

0|1
    0|0
  • Siir yazan kizdanda erkekdende soguyorum siir nedir ya duygusal ipsler sizi siirmis

0|0
    1|0
Yükleniyor...