Kapat

Papa Francis 30 Kasımda Türkiyeye geliyor düşünceniz?

Provakatörlük yapacaklar, vaaz nasihat verecekler düşüncelerini kendilerine saklasınlar..

Güncellemeler:
kültiginreyiz denen şebelek
kardeş derdin ne senin bir skıntın mı var varsa söyle o küfürü sana yediririm tamam mı?
kaç paralık adamsın sen değersiz mahluk

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Hoş gelsin, sefa gelsin.

0|1
    0|0
    • sonunda adam gibi bir cevap çıktı yargılamayan karalamayan sen hrsitiyna mısın propagandamı yapıyon amacın ne demeyen biri çıktı

• Niye yapayım ki. Mevlana gibi yüce bir zaatin yaşadığı ülkenin insanlariyiz biz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelsin hoşgelsin.. akdamar kilisesinede ugrasin

0|0
    0|0
  • Kimse hiç bir şey demiyor ve bende hoşgoruluyum bu konuda farkindaysaniz siz kavga cikariyorsunuz

0|0
    0|0
    • tam tersine senin dindaşların kavga çıkarıyorlar.. eğer bunu yazmsam şahsıma tehditlere küfürlere hakaretlere başlayacaklardı.. buna ragmen oldu bile
      ayrıca cevabınız alakasız bir cevap soryyla içerikte belirrttiğim gibi ilgini çeken bir durum yoksa geri basabilirsin

• Ilk once acaba dininin ne olduğunu ya da inanıyormuyum herhangi bir dine onu bil ve oyle konuş. Ve düzgün konuş lütfen geri basmak filan?

• evet bas git aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadasim kimsenin bisey dediği yok su an sen bir tartisma cikartiyosun farkindamisin

0|1
    0|0
  • Buyursun Gelsin

0|0
    0|0
  • Bİzde ki Hoş görü dünyanın hiç bir yerinde yok
    hoş gelmiş sefa gelmiş

0|0
    0|0
  • Niye geliyormuş onu anlamadm umrumda değil zaten ama bisey ifade etmiyor gelsin

0|0
    0|0
  • Suikast düzenleyelim. Yeni papa sen ol.

0|0
    0|0
  • sen nereden geliyorsun gagavuzmusun

0|0
    0|0
    • seni ilgilendirmez burada soruyu ben sordum

• buraya ne kadar hristiyanTürk olduğunu iddia eden biri geliyorsa hepside senin gibi meymenetsiz galiba aynı kişisiniz, inancınıza saygımı yitiriyorum, saygınızmı vardı diyeceksin biliyorum evet vardı

• baba- isa. Kutsal ruh hangisine Tanrı diyosun sen? bırak papa Propagansaı yapmayı

0|0
    0|0
  • düşüncem yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...