Felsefeyi seven var mı?

Felsefe okurken ya da düşünürken çok keyif alıyorum benim gibi olan var mı aranızda?

Güncellemeler:
Kızlar mı seviyor sadece :/

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet, bayılırım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Silgi kullanmadan resim çizme sanatına hayat denilmektedir. (John Christian) bazıları gercekten mantıklı..

0|1
    0|0
  • Felesefeyi seviyorum. Insanlarin görmekte gec kaldigi seyleri önceden söylüyor veya tam anlatmak istediğimiz seyi anlatacak kelime bulamadigimizda araya felsefe giriyor. Ama anlyana tabi.

1|1
    0|0
  • seviyorum aslında ama bizim felsefecinin sesini duymak işkence resmen kulaklığı tak son ses müzik dinle genede o kadının sesi beynine beynine işliyor öyle bir ses yok ya

0|1
    0|0
    • Okulda öğrendiğim beni de sıkıyor. Zaten kendi isteğinle öğrenmezsen zevk alamıyorsun hiçbir şeyden.

• aynen ya bide o kadının cıyaklaması

• felsefe kesinlikle hayata bakış açısını değiştiren bir sanat.

0|1
    0|0
  • Severim.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle
    .. su ara dervis ve ölum u okuyorum
    .
    Felsefe insanin yasam kalitesini artirir

0|1
    0|0
  • felsefe çok severim ve herkesin okuması düşünmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü insanı her yönde geliştiren bir dal seven bir erkeğin olduğunu görmek de mutlu etti:)

0|0
    0|0
    • Ben de şaşırdım :) kızların böyle şeylere ilgili olduğunu bilmezdim.

• Çok severim

0|1
    0|0
  • ben bunu selfie yapan var mı diye okudum AGSAGHDADSKL :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arada felsefik konuşmak güzel oluyor ama tamamen refleks sonucu yapabiliyorum ilham gelmesi lazım yoksa hiç anladığım bir şey değil

0|1
    1|0
  • severim Sokrates , Diyojen , Arthur, sevdiğim felsefeciler daha çok tabide şimdilik bunlar aklıma geldi konfücüs var

0|1
    0|0
Yükleniyor...