Allahını seven üzerime film tavsiye edebilir mi ?

koku,limit yok , adalet peşinde 3 aptal gibi izlediğim zaman bir süre etkisinden çıkamayacağım tarzda film tavsiyeleri istiyorum.uzun zamandır adam akilli bir filme denk gelmedim.

Güncellemeler:
benim size tavsiyelerim bunların dışında olursa sevinirim ;

21, Oxford Cinayetleri, akıl oyunları, not defteri (aşk filmi) milyon dolarlık bebek, cinderella man, karga,Macbeth,devrim arabaları(herkesin izlemesi gereken bir film ) siyah kuğu, Apocalypto,Azap yolu, prestij, şanslı sleven, dedemin insanları, hepsini vur, sihirbaz, bu filmlerin hepsine kefilim

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• bunların alayı benım ızledıgım bayıldıgım fılımler bır kacını ızlemesemde senın gıbı bırını benım fılm zevkımde buldugum ıcın sukrettım şu an :)

The way back=Özgürlük Yolu GERCEK YASANMIS OLAYDIR

Rain Man=Yağmur adam

The Pianist

Ajan Salt

I*Legend=Ben Efsaneyim

Cell 211=Hücre 211

How High=Süper Ot

ıstersen gene daha yazarım sana kardesım fılm cekınmeden ısteye bılırsın

0|0
    0|0
    • hepsini izledim .) özgürlük yolu ayrı bir hoşuma gitmişti. olabilir aslında ben sana bir kaç film daha yazayım favorilerimden

yeni hayat , günah şehri(kesin izle ) , hugo, şehrin azizleri , yeşil sokak holiganları, american history x(kesin izle )halk düşmanları ,

• yenı hayat yesıl sokak holıganları 2de cıktı yalnız onuda ızle ama pek ıı degıl 1 rı gıbı :) amerıcan hıstory ızledım onuda bnlar ızledıklerım dıgerlerıne bakarım :) eyw :)

45)The Pursuit Of Happyness=Umudunu Kaybetme

21)A Bout Portant=Zor hedef

32)Sweet November=Kasımda Aşk Başkadır

39)Enemy At The Gates=Kapıdaki düşman GERCEK HIKAYEDIR

55)The Kite Runner=Uçurtma Avcısı BUNU IZLEMEDIM AMA GUZEL DEMISLERDIR :) senın son yazdıklarınıda kayıt ettım :)

• İçinde yaşadığım deri

Bu filmin konusunu okuma film hakkında herhangi bir araştırma yapma sadece izle , etkisinden çıkamıyacağını garanti ederim...

0|0
    0|0
  • misery (sadist) 90'lı yılların başında çekilmiş bir film ama şiddetle tavsiye ediyorum. beğenmezsen para iade:))

0|0
    0|0
  • Kimliksiz (Unknown)

0|0
    0|0
  • başlangıç

0|0
    0|0
  • john carter

warriers way

toy story serisi

0|0
    0|0
  • the last castle izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • Allah'ını seven dediğin için film tavsiye etmiyorum.

0|1
    0|1
Yükleniyor...