Nasıl manken ve oyuncu olmak istiyorum anlayan var mı bu tiyatro işinden?

nasıl manken ve oyuncu olurum. Çok istiyorum oyuncu olmayı
lise 4 fen bölümünde okuyorum ne yapsam oyuncu olurum tiyatrocu arkadaşlar deneyimlerinizi anlatmanızı istiyorum teşekkürler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paran varsa vahide gördümün okulu 35bucuk akademiye gideceksin baska caren yok, onlar seni gerekli ajanslara kaydederler zaten. Ki çok ta bakımlı olman gerek. Kusura bakma hevesini kırmak istemem ama paran yoksa kamera arkasından başlayıp keşfedilmeyi beklemek zorundasın veya birilerinin yalakası olmalısın

0|0
    0|0
    • oyuncu musun :D

• Boyle dusunmeniz cok sasirtici gercekten.. hemde 'UZUN YILLAR OYUNCULUGU DENEMIS BIRI OLARAK (GERCI TIYATRO MU DENEDINIZ KAMERA ONU OYUNCULUGU MU BILMIYORUM AMA...) Elbette sans ve potansiyel onemli bir unsur ama bu is ya bisiy oldun ya hic bisiy olamadin. O yuzden ozunde azim, caliskanlik, disiplin ve tabii cok istemek var. Amac sadece unlu olmaksa dediginiz olur heralde.

• dediğiniz gibi neşe erberk e başvuru yaptım yaş 18 boyum 1,90 ten buğday benim alırlar mı yahu :(

• manken, tiyatrocu.. ve tv oyuncusu mu? hepsi bir arada yani?

0|0
    0|0
    • vov sen yazınca daha bir imkansız gibi geldim :)

• Hayir... cok net soyliyim ki; tiyatroyla ciddi ciddi gonulden ilgilendiginde tv isi kadar bos zamanjn olmaz... ya bir sezon dizi ya da bir sezon tiyatro yapabilirsin.. cunku dizi cekimlerinde en fazla 48 saat sette kaliyosan, tiyatroda her gun bir oyunu bastan oynuyosun ve karsinda "kes bastan alalim. reji ayarla sahneyi" diyen bir yonetmen yok (sadece oyunun provasinda var..) kamera yok, dunyanin spotu tepende... karsinda set ekibi degil, yuzlerce insan ve geriye alma sansin yok hic bisiyi :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...