Bir kitap yazacak olsaydiniz konusu ne üzerine olurdu adlı çalışmamız?

Merhaba arkadaşlar boş geçen zamanımı değerlendirmek amaçlı kitap yazma karari aldim. Fakat ne üzerine yazacağıma dair kafamda bir kurgu yok ve sizlerin fikrini almadan geçmek istemedim. önerilerinizi bekliyorum.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• kitap yazma fikriyle kitap yazmayı başaramazsın. önce bir fikrin kurgun olmalıki akıcı bir şekilde düşünme ihtiyacı olmadan senaryonu şekillendirebilesin. yinede bir fikir vermek gerekirse, şu an internette yaptığımız her şeyin takip altında ve illegal olduğunu, bir gün kapımıza gelip şimdiye kadar 340395940 tane mp3 indirmişsiniz, cezanız şukadar yıl hapis ya da devlet hizmetidir temalı bir bilim-kurgu yazabilirsin. sen yazana kadar bu konu gerçek olacağı için iyi para kırarsın ilerde, banada ilk baskının ilk kitabını imzalar hediye edersin başka bişey istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tarihi bir roman denemem var gecmis bir dönemi anlatiyor.. bir forumda paylastim düzenleyecegim daha öyle duruyor
    yeni bir tane yaziyordum su siralar erteledim yeniden baslayacagim..
    bircok buna dair site var yararlanabilirsin ayrica..
    ancak konuyu sen belirlemen gerek

0|0
    0|0
  • Kafanda ilk önce bir karakter belirlemelisin daha sonra bu karekterin özelliklerini iyimi kotumu sonra bu karakteri nasıl bir senaryo da kullanacaksin onu bulmalisin mecara dram korku vs gibi sonra bu karaktere bir amac vermelisin ve en önemlisi hikaye ya da romanın ilk giriş kısmı etkileyici bir şekilde olup akıcı olmalı okurken kelimeler su gibi akmalı bir puzzlenin parçalarını düşün her cümle bir birini tamamlar özellikle olmalı yani kolay bir şey değil ha deyince yazılmaz ama "Başlamak bitirmenin yarısıdır" bol bol kitap okuman lazım birde hadi kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Kitap öyle bir şey değildir ki. Oturayım da bir kitap yazayım demek saçma. Konuyu başkalarından almansa daha da saçma o konuyla ilgili birikimin yoksa ne yapacaksın. En iyi olduğun konu neyse onda iyice ustalaş ve sonra yaz kitabını. Zaten yazamayınca anlayacaksın dediğimi.

0|0
    0|0
  • Bende hiç kimseye begendirmeyi düşünmeden yazmayı düşünüyorum aklımda birden fazla konu var böyle şeylerde konuşabiliriz severim.
    Bir bayan arkadaş daha yazmıştı onun metinlerini yollayayım istersen?

0|0
    0|0
  • Ben yazıyorum şu an bir kitap konu olarak 1940 li yıllarda yani ikinci dunya savaşında Almanya da ask yasayan bir Alman genci ile çingene kızının hikayesi tabi kız Almanya'dan kaçmak zorunda kızın ve cocuğun basına gelen olaylar :)

0|0
    0|0
  • cinsel içerikli küfür roman :)

0|0
    0|0
  • Kitap yazamak için kitap yazılmaz sen bu kafayla anca deneme yazarsın gerçekten kitap yazan biri konusuda kurgusunuda başından belirler

0|0
    0|0
  • fifty shades of grey gibi olurdu heralde

0|0
    0|0
  • cinsellik üzerine yaz

0|0
    0|0
  • psikoloji gibi şeyler insanları anlamak gibi yani bu tarz şeyler olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...