Azazil:Düğüm ya da Lucy filmini izleyen var mı?

Şu anda vizyonda olan filmler. Yarın sinemaya gidicez ve iki film arasında kaldık. Azazil çok mu korkunç? Bu filmleri izleyenler görüş belirtsi.

• Azazil:Düğüm
    14% (1)38% (3)27% (4)Oy Ver
  • Lucy
    86% (6)62% (5)73% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen akşam azazili izledim
    Afiş resmine aldanıp yabancı film sandım gerçeği (geç girdiğim için) aşk oyununda (keremcem-yasemin ergene) kullanılan evi gördüğümde farkettim meğer bizimkiler yapmış :))

İzlenimlerime gelince
    Eğer yabancı bir yapım olsaydı büyük hayal kırıklığına uğrar verdiğim paraya acırdım
    Fakat dabbe el-cin okul vs türk yapımı sözde korku filmi fiyaskolarından sonra böyle bir yapım daha bir değişik geldi gözüme

Konu klasik cin çıkarma ve inatla göze çarpan ve anında türk yapımı olduğunu kanıtlayan abartılarl dolu olsada ani atraksiyon sahneleri çekici geldi bana

Gerilim ve korku temalı filmleri yakından akip eden biri olarak gözümde 10 üzerinden 5 i zorlasada bir Türk yapımı olarak benim takdirimi almış tek korku filmidir (şimdilik)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Lucy'ye git bence. Güzel, düşündüren bir bilimkurgu filmi.

Bizimkiler korku filmi yapmayı beceremiyor.
    İnsanların cin takıntısını kullanarak film yapmak, korku flmi yapmak değildir bana göre.

1|0
    0|0
  • Lucy daha internete düşmedi tam olarak izleyemedim maalesef. Ama fragmana bakıp eğer bilimkurguyu seviyorsan ona gitmen gerektiğini anlarsın :)

1|0
    0|0
  • Ben torrent'çiyim. O yüzden nete düşmesini beklicem, sırf merak ettiğim için azazili izlicem. Lucy'i de Scarlett Johansson var diye izlicem. Ama ikisi de iyi gibi bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • azazil çok korkunçluymuş, lucynin sonları sıkıcıymış

1|0
    0|0
  • azazil çpok kötü film be. gitme.

1|0
    0|0
  • tercihin ikisi de olmasın azazil bok gibi izledim gülersin. lucy de morgan freeman ve scarlet johanson a rağmen 6.8 almış onu da izledim paraya yazık. gideceksen SİN CİTY 2 ye git. jessica alba ve eva green var daha ne olsun sin city 1 çok güzeldi ben 2 ye gitmedim daha bu hafta gidecem ama oda mükemmmeldir ona git

0|0
    0|0
  • ninja kaplumbağalar varken gidilcek başka film yok sinemalarda şu an

1|0
    0|0
  • Lucy e git derim ben

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Lucy derim tek geçerim 2 defa gittim harika ötesi. Daha dün gittim etkisinden çıkamıyorum

1|0
    0|0
  • Lucy çok güzeldi. Scarlett Johansson ve Morgan Freeman için gittim ayrıca konusu da çok ilgi çekici. Azazil nasıl bir şey bilmiyorum ama bu tip yerli film çok var bence saçmalar.

1|0
    0|0
  • Her ikisine de gittim, Azazil: Düğüm iğrençti. Bir kaç korkunç sahneleri dışında internette izleyeceği bir korku filminden farksız. Lucy beğendim. aksiyonlu, maceralı gibiydi. Eğer gitmeyi düşünüyorsan, lucy git. Azazil zaman kaybı. Ama bu benim fikrim. Sen bilirsin yine de.

1|0
    0|0
  • Azazil e git ben de gidicem fragmani cok korkunctu :) Korkarim dersen Lucy e git arkadasim gitmisti o da guzelmis :)

1|0
    0|0
  • Lucy izledim beğenmedim. Sonu çok sinir bozucu beklentinin ve konun çok altında.

1|0
    0|0
  • Lucy harika :)

0|0
    0|0
  • Azazil:Düğüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...