Kendimi kültürel açıdan çok cahil hissediyorum. Bunu nasıl yenebilirim? Yardmcı olan herkese +1?

Kendimi kültürel açıdan çok cahil hissediyorum. Bunu nasıl yenebilirim? Bir ortamda hangi konu açılrsa açlsn hiç konuşamıyorum genelde ortamdaki sessiz kişi oluyorum. Cinema yabancı filmler sarkilar vs vs her konuda genelde suskun oluyorum bu skntımı nasıl yenebilirim?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Tek bir cozumu var. Insanlarin bahsettigi sarkicilari dinle youtube'ye girip, bu sitede bir suru soru var film onerisi yapilmis olan. O sorularin cevaplarini oku onerilmis olan filmleri seyret, bir kitapciya git ve cok satanlari incele veya ozellikle sevdigin bir kitap turu varsa (fantastik, bilimkurgu, polisiye, tiyatro vs.) o tur kitaplari incele ve 1-2 tane kitap al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kitap oku elbette ama kitap okuyarak kültürel birikim elde etmek uzun zaman ister eğer bir sohbet ortamında senin de söyleyecek bir şeylerin olsun istiyorsan güncel konuları internetteki sosyal paylaşım sitelerinde gezinerek ve popüler film ve kitapları okuyup izlemesen bile içerikleri hakkında bilgi edinerek bunu başarabilirsin :)

0|1
    0|0
  • Kitap oku ama çok satanlar değil ilgini çekeni. sinemaya git, müzelere git, çık dolaş. konsere git. etkinliklere katıl. kendine hobi bul. dans et. yemek yap. tiyatro izle. televizyonu çok az izle. gazete oku ama fotomaç, fanatik değil.

0|1
    0|0
  • Kitap okuyarak, tiyatroya giderek, seni gelistirebilecek kulüplere üye olarak, olabildiği kadar çok gezerek, kültürlü insanlar ile zaman geçirerek vb.

0|1
    0|0
  • okuyarak, araştırarak, izleyerek, dinleyerek..

0|1
    0|0
    • Ne okumalı peki?

• Peki teşekkürler

• rica ederim

• Bence bol bol kitap oku

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Roman okumanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kardeş insanların bahsettiği şeylerin %99 'u saçma sapan şeyler o %1 kısımda da sadece duydukları ilginç şeyleri anlatıp millete kendini büyük göstermek istiyorlar. Bak şimdi kardeşim her zaman yabancı dizi izle çünkü çok çeşit yabancı dizi izlersen her bölümünde her çeşit insanın davranışlarını görür insanların kaç çeşit olduğunu düşünce yapılarını anlayabilirsin o yüzden person of interest, supernatural, game of thrones, dexter, hannibal, doctor who gibi etc dizileri izle

0|1
    0|0
Yükleniyor...