Ünivrs. öğrencisiym aktivite arıyorum. yardım?

bu yıl son sene mi okycam ama yinede bir aktivite istiyorum İstanbul'da okuyorum. 3 yılımın bsa gectiğine inanıyorum. dolu dolu neler yapabilirim hangi kurslara gidebilirim hadi bana yardım edin bayanlar baylar?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gezi filn duzenlenince onlara git
    Konsere falan git
    Bizim ünide bir topluluk yamaç paraşütü etkinliği duzenlerdi misal varsa bu tarz etkinlikler katılabilirsin
    Kurs istiyorsan enstrüman ya da dil kursuna falan git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 3 yıl boşa geçirmişsin 1 sene kalmış artık ne kadar dolu dolu yaşarsan üniversite hayatını o kadar iyi senin için. spor klübüne git gezi turlarına git ne biliyim green peace gönüllü olarak çalış. hayvan barınağında gönüllü olarak çalış. üniversitedeki arkadaşlarınla düzenli plan programlar yap :D

kurs olarak edebiyat klübünü öneririm. fazla entel var ama olsun :D

0|0
    0|0
  • Gitar baglama falan en basından yapman gerekenlerdi bende 15inde başlıyorum beden eğitimi kısmetse gitar altyapım var onu ilerletmeyi düşünüyorum mesela:-)

0|0
    0|0
  • tenis favorim ya da dalış yap

0|0
    0|0
  • hayat boş , zor , aşırı derecede zor bir o kadarda anlamsız geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence aktivite zamanin gecmis. Yavas yavas okuk sonrasini planla dilin yoksa acil bir sekilde dil kursuna basla yuksek lisans düşünüyorsan universite arastir butceni ayarla felan. Asil onemliler bunlar. Emin bunlari arastirirken ve
    bir cikar yol ararken basini kasiyacak vaktin olmuyor.

0|0
    0|0
    • sanırım yüksek lis. falan düşünmüyorum. kpps derdi önümde zaten ama ben eğelnmek istiyorum dil eğitimi türkiyede hiç bir şekilde ileryecegine inanmıyorum dil için yurt dışı sart diyorum oyüzden hiç bulaşmamayı düşünüyorum.

Yükleniyor...