Benim adim Gültepe dizi hakkında yorumlar neler?

Yeni bir dizi. Ama bence sezonun en iyi dizilerinden biri konusu harika muzikleri cok guzel sizce de oyle değil mi :) izlemeyenlere tavsiye ederim

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Gayet güzel bir dizi. Hikayesi falan güzel. En azından vıcık vıcık aşk ilişkileri, elit kesimin hayatı anlatılmıyor. İnşallah yayından kaldırılmaz ileride.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Seyfinin abisi favorim. Ha birde Cemile var ya Cemile Öyle bir geçer zaaman kinin Cemilesi anladın sen :D

1|0
    0|0
  • aynen aynen çok güzeldi

1|0
    0|0
  • Muhteşem bir dizi

1|0
    0|0
  • Diziyi izlemedim dizi kalitelidir oyuncuları iyidir falan bilgim yok ama bir izmir'li olarak İzmir'i böyle tanıtmaları hosuma gitmedi..

0|0
    0|0
  • tv kültürüm yok sinemaya varım ama tv'ye yokum..

0|1
    0|0
    • Sinema tadında bir dizi

• 9 senedir tv izlemiyorum.. sinemaya gider film izlerim ama tv asla gereksiz geliyor bana düşünki seni bir yere koyuyorlar yıllarca orada kalıyorsun elinin altında bir radyo ve bir de tv var yıllarca yapabilecegin baska birşeyin yok onun dısında el işlerine takarsan vakit geçirirsin ya da kitap okuyarak ben böyle bir yerde de tv'yi seçmedim.. herkes o zmnlar insanların fenomeni haline gelen diziler başladığında tv'ye kilitlenirken ben odamda kitapla vakit geçiriyordum..

• milli takım maçlarına denk geliyo m. k onun

0|0
    0|0
  • saçma bir Türk dizisi daha...

1|0
    0|0
    • Izlemeden yorum yapma bnde sevmem Türk dizilerini ama bu cok guzell, emeğe saygi.

• İzlemediğimi nerden çıkardın? ;)

Kocası hapise girip onu aldatan kadının konusu kaç kere ısıtılıp ısıtılıp önümüze kondu. Klasik yeşilçam ve full klişe. Başrollerde daha önce aynı dizide rol almıştı, hiçbir gerçekçiliği yok...

• My name is GÜLTEPE

0|0
    0|0
  • hmmm bakarım fragmanına şimdi

0|0
    0|0
  • Poktan Bişey Bakmadım Bile

0|0
    1|0
  • Benimde hoşuma gitti izlenebilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben çok beğendim. İzmiri kotu tanittiklari falan da yok. Yasamin içinde var bunlar. Damgasini da vurur. Konu gayet güzel. Daha ilk bölümde sara çok da dizi yok ülkede zaten.

1|0
    0|0
  • neyki konusu

1|0
    0|0
  • güzel dizi

1|0
    0|0
  • Muhteşem

1|0
    0|0
  • hele o arkada calan baglama beni bitirdi. zaten oyunculari cok kaliteli

1|0
    0|0
  • Cok duygusal bir dizi ve bu sezonun en iddialisi bence :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...