Yaşadığınız şehrin sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri nelerdir?

Yaşadığınız şehir hakkında sevdiğiniz ve sevmediğiniz şeyler neler? Farklı bir şehri göç etmeyi düşünüyor musunuz?

Güncellemeler:
Hangi şehirde yaşadığınızı da yazarsanız çok faydalı olacağına inanıyorum.

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul ağlamış yine rimelleri akıyor diyor ya teoman işte o yönünü sevmiyorum...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sıkıcı ve yapıcak bişey yok bu yönünü sevmiyorum ..

0|0
    0|0
  • Berlin --->>güzel olan burda ki insanlar yasiyor, burda ki eglenceler hic bitmiyor hergün yapacak baska birsey buluyorsun gezecek bircok yer var, her milletten insanlar, yasa yasa bitmiyor

nefret ettigim ise havasi. kisin cok soguk yazida dogru dürüst yasiyamiyoruz bu sene oldugu gibi -.-

0|0
    0|0
  • Kastamonu /

Sürekli aynı yerler aynı kişiler herkes birbirini tanıyor ve bu yüzdende rahat değilim , Açık bişey giydiğin zaman insana öküz gibi bakarlar bi çoğu kişisi . Öyle yanii sıkıcı . Sıcakkanlı olmaları iyidir tabi kişisine göre iyidir bi çok iyi yönü var ..

0|0
    0|0
  • Ankara'da yaşıyorum.

Simitni çok seviyorum, sonbaharın en çok yakıştığı yerdir.

Kışında bıçak gibi kesen ayazından nefret ediyorum.

0|0
    0|0
    • Yazın sahil kentlerine oranla çok rahat oluyor. Bence sırf o yazın rahatlığı için kışın o soğuk çekilir. :)

• afyon-derdim çoktur hangisine yanayım

0|1
    0|0
  • Çok sıcak oluşunu sevmiyorum denizin var olmasını seviyorum

0|0
    0|0
  • istanbul, çok kalabalık ve yorucu elimde olsa daha küçük bi yerde yaşayıp kafa dinlemeyi tercih ederdim..

0|0
    0|0
  • istanbulda yaşıyorum çok seviyorum bazen metrobüste sinir olsam bile o kalabalığı bile güzel uzaklaşınca istanbuldan bunalıma giriyorum resmen

0|0
    0|1
  • Nefret ediyorum Siirtten !

0|0
    0|0
  • Sahilini seviyorum.

0|0
    0|0
  • sevilcek bi yeri yok nefret ediyorum ıyyyyyyyy

0|0
    0|0
  • istanbul,u herşeyiyle seviyorum, trafik mi o da cilvesi.

0|0
    0|0
  • Trafikten nefret ediyorum

ama denizini seviyorum

0|0
    0|0
  • istanbul - sevmek icin de sevmemek icin de cok sebep var. başka yere tasinmam ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• istanbul'u çok seviyorum

ama artık yeter!seneye göç!

0|0
    0|0
  • ben bursa da oturuyorum. şehrin batısında ki insanlar kültürlü ve saygılı, şehrin doğusundakiler tam bi hanzo. insanlar çok kaliteli değil. ama şehir olarak uludağ var yemyeşil dağa çıkabilirsin, istersen denize girebilirsin, avmler var, tranvay metro var.

0|0
    0|0
  • sevıyorum cunku sahıl kentı ve cok guzel bır sehır sevmıyorum cunku 20 yıldır aynı hıcbır gelısme yok...

0|0
    0|0
  • valla maalesef istanbulda yaşıyorum. bu şehirde kalabalıklar içinde yanlızsın. o kadar basit işte

0|0
    0|0
  • Ankaranın en büyük özelliği anıtkabiri barındırmasıdır. mekanları piknik yerleri felan iyidir En berbat şeyi kızılayda yürürken zorlanmaktır

0|0
    0|0
  • İstanbul Fatlih Sultan Mehmeh Han Hazretlarinin fethetmiş oldugu bir şehirdir sevmemek gibi bir mazeret olmamalı

0|0
    0|0
  • istanbul trafiği ne kadar sevmesemde başka yerde yaşayamam bağımlılık yaptı :D

0|0
    0|0
  • ipini koparan geldi, tahmin edin neresi

0|0
    0|0
  • Diyarbakır. Tam anlamıyla bir tarihi müze gibi. Birçok tarihi eser ve güzel alanlara sahip. Ancak benim tek sevmediğim yönü, bazı insanları..

0|0
    0|0
  • İstanbulda sevilecek tek yer geniş olması.ama binalar çoğaldıkça daralıyor onun dışında gezecek yerleri çok.Fakat Bolu Abanta hayranım orda yaşamak isterdim sonsuza kadar

0|0
    0|0
  • küçüçük bi yer adım atsam tanıyan biri cıkıyor aynı sevgilim içinde gecerli .. rahat rahat bulusup bişiler yapamıyoruzz :) kötü yönü hiç iyi yokki :)

0|0
    0|0
  • istanbul çok güzel ama trafik çok..

0|0
    0|0
  • Bursa ulucami yeterli sevmem için otobüsleri uzaklasmam için tek sebep

0|0
    0|0
  • sıcak olması dışında eksi bir yönü yok..

0|0
    0|0
  • travestiler çoğladıı hep şeftali yiyok

0|0
    0|0
Yükleniyor...