Demet Akalın Dinleyen Var mı?

soru başlığımda belirttiğim gibi hayla bu ülkede demet dinleyen var mı :DA:SDASD

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar bu kadının ne b*k oldugunu hala anlamadılar. Ben pop dinlemem ama izlenimlerime göre hande yenerin sesi çok hadi iyi. Demet akalın nedir yani?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Öncelikle bilmeni isterim ki taladro sancak azap defkhan falan dinlerim ve severim. Sonraaa. Zeki Müren hayranıyım. Ama Demet Akalın da dinlerim. Ergenlikle alakasız bir durum zevkler ve renkler bir öğrenemediniz şu konuyu. Hande Yener, Sinan akçıl. Bunlar daha beter bence. Hiç anlamıyorum şu Demet Akalından ne istiyosunuz. Kimse dinlemiyo bu kadını ama hep Top10larda ilk sıralarda. Dinlenme rakamları falan. Tabi albümüde satılmıyo o yüzden bu kadar zengin :)
    Zevklerinden dolayı insanları sınıflandırman çok gereksiz..

0|0
    0|0
  • Kadın hala zirvede ve sen dinleyen var mı diye soruyosun? :D Yaptığı iş başka işinde iyi sesi iyi başarılı tabiki dinlenir

0|0
    0|0
    • pis ergen defol burdan

• Senin demenle ergen olmam merak etme canım benim :D Dinleyen varmıymış kimse dinlemiyosa netten şarkılarının dinlenme rakamlarına bak önce sonrada tv de ne kadar yoğunlukta döndüğüne, ya da yaşama dön ölmüş olabilirsin çünkü dünyadan bir habersin yavru kuş :D bu arada başarılı herkes eleştirilir Demet Akalın yeterince başarıya sahip. Kişiliği kocasını ailesini ilgilendirir seni degil ;)

• Ben dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • 6-7yıl önceler dinlerdim

0|0
    0|0
  • Allah korusun yarabbi.
    RAP MÜZİK DİNLEYİN, DİNLETİN.

0|0
    0|0
  • dinlemiyorum ama dinleyenlere saygı göster lütfen onların kendi zevki kendi seçimi sanane? ergen diye yargılayamazsın kimseyi

0|0
    0|0
  • Dinlemem.

0|0
    0|0
  • Hayır dinlemyorum sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...