İki ayda bağlama çalmayı öğrenebilir miyim?

Arkadaslar ben ucretsiz bir baglama kursuna gidecegim iki ayligina siz hic baglama calmayi bilirmisiniz zormudur iki ayda ogrenebilirmiyim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 2013 kasimdan beri kisa baglamayla ugrasiyorum. Halk egitime gitmistim ordan ogrendim. 10 ay falan olmus iste. 2 ayda ancak 5-6 parca caliyor olursun. Aslinda bu sana bagli baglamayi gunde en az 2 saat calisman gerekiyor. Ha sen calistin egsersiz yaptinmi diye sorarsan yok derim. Eget gunde 5-6 saat calisirsan heralde 6 aydir calan bir ogrencinn seviyesinr gelebilirsin. Notayi ogren derim. Ben biraz ogrendim. Gordugum zaman okuyorum notayi ama baglamaya solfejleyerek dokemiyorum.

1|0
    0|0
    • Anladim ya cok iyi soyledin insallah bnde basaririm

• Sesim cok kotu en buyk skntm oo:-) :-)

• Kime göre kötü duymadan bilemeyiz :-)

Erkekler Ne Diyor 11

• Benim ana dalım keman ama 2 sene önce bir haftada çözmüştüm bağlamanın olayını çok büyütme gözünde gayet rahat bir enstrüman.

1|0
    0|0
  • Gelmek istediğin düzeye göre değişir ama , 2 ayda da çok zor. Sadece nota öğrenmen 2 aydan fazla sürer.

1|0
    0|0
    • Nota derken neyi acaba

• Tesekkurler anladim:-)

• Mühim değil. Başarılar :-)

• Ben ilk günümde şarkı çıkarmıştım. Gelin Ayşe

1|0
    0|0
  • halk egitim merkezleri cazip ve 2 ayda rahat ögrenirsin saygılar

1|0
    0|0
  • Polisler yakalarsa görürsün.

0|0
    1|0
  • Yeteneğine ve öğretmenlerine bağlı..2 ayda hiçbir çalgı aletini öğrenemezsin ki çünkü sınırsız öğrenme vardır o aletlerde..

0|0
    0|0
  • bursada olsaydın cemevinde ücretsiz kurslar var

0|0
    0|0
    • Burdada ucretsiz gidiyorum zaten

• temel şeyleri öğrenirsin en azında. Tren gelir parçasını çalarsın mesela ama şelpe diyosan erdal erzincanlıya bir sormak lazım kaç senesini almış:))

• Valla ben 10 yaşımdan belli çalıyorum bağlamayı hiç kursa gitmedim ama 15 senedir çalıyorum hala öğrenemedim biraz yetenekli olman gerekiyo ve duyduğun müziği çalabilmen gerekiyo notalara göre çalmak daha zor ben kara bozuk düzende çaldığım için hep sol karardan çalıyorum. 2 ayda öğrenebilirsin ama biraz üstüne düşmen lazım... Kısa sap daha zor notalara göre çalman gerekebilir ama uzun sap çok daha kolay

1|0
    0|0
  • Tabib sen elleme benim yarami ,
    Beni bu hallere koyani getir
    Get ara bul getir
    Saçlarını yol getir
    Benden bu ömrümü calani getir

Al sana baglamalik.

0|0
    1|0
    • Bu turkunun ayri bir yeri var bnde

• Hayir one alaka simdi

• Asdfasd öylesine söyledim kız

• Önemli olan içinde istek olması ben gitarda 1 ayda vuruş ve tempo 3 ayda arpej 6 ayda nota ve kulaktan akor öğrendim 1 senem dolmadan da barlarda grup ya da solo çlmaya başladım ;) yeterki istek ve azim olsun içinde

1|0
    0|0
  • öğrenemezsin

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğrenirsin..

1|0
    0|0
  • Muzik kulagin yoksa iki sene de gitsen ogrenemezsin

0|0
    1|0