En sevdiğiniz çizgi film neydi?

Küçükken ya da simdi en çok sevdiğiniz cizgi film neydi?

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Teletabiler

0|0
    0|0
  • Gölgelerin gücü adına!!!

0|0
    0|0
    • ya ben sinir olurdum Adam'a. erkek adam pembe giyer mi ya? hadi giydin lila rengi taytta ne oluyor! simsiyah kaşlara rağmen su sarısı saçlar yakıştı mı sana! boyuyorsun saçları işte. sanki anlamadık. generalin kızı buna yılışır yüz vermek bir yana anlamaz bile. kız verecek işte al bunu git gölgeler şatosuna. gerçi o kız da salaktı. adam'la heman'i ayırt edemeyen kadından eş mi olur? silik, pasif adam senin bu yukarıdaki muhteşem cümleyi söyleyince süper kahraman oluyordu. gerçi mini etekle düşmanlara saldırıyordu ama olsun. iskeletora ve düşmanlara karşı eternia'yı koruyordu şimdi allahı var. sonra vurduğunu deviren, yumruklara dağlara girişen bir acayip insan olur. generalin kızı sürekli etrafında yine haliyle. kesin birşeyler yapıyorlardı o şatoda. general de iyi adamdı. bırakın ordusunu bir emir eri olmayan generaldir aslında Duncan. ergenekondan içeri alınan generaller misali ordusu bunu satmış olabilir. bu arada duncan galiba heman'in babası ama krala diyemiyor. yemiyor haliyle

• @cekkalyon güzel yazmışsın.

• @cenkkalyon yanlış link oldu

• jetgiller :)

0|0
    0|0
  • tsuuu
    top kaleye girene kadar dışarda bir tur atıp eve gelirdim

0|0
    0|0
    • Top o hizla o kadar yavas kalrye nasil gidiyordu hala anlamis degilim :)

• Başlarken aslan çıkıp kükrüyordu ya işte onun çizgi filmlerini çok severdim

0|0
    0|0
  • Twiti :-D

0|0
    0|0
  • Tom ve jerry ve su mik mik yapan kus vardi ya o

0|0
    0|0
  • Winnie The Pooh.

0|0
    0|0