Amsterdamda yasiyorum, hayat kadinlari, gece hayati?

Turkiyeden amsterdama tatile gelen oldu mu hic? nasil buldunuz neler yaptiniz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Amsterdam'a geldim. Teknelere binemedim; ama çok güzeldi. Temizdi. Raylı sistemi ve özellikle turistler için konulmuş levha ve tabelaları çok sevdim. Van gogh müzesi çok güzeldi. Behrin diyer yakasında bir yer gördüm harita üzerinde: Atatürk Sokağı/Caddesi. Ama gidemedim. Günübirlik gitmiştim.

Hayat kadınları veya gece hayatı konusunda bir bilgim yok. Üzgünüm. Uyuşturucu içerir diye bir şey de fazla yiyemedim. Bir tablacıdan köfte ekmek yedim. Ona da iyice sormuştum domuz eti çıkmaması için defalarca. Sanırım sığır etiydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Amsterdam'da 2 hafta kalmıştım. Redlight'ta dediğin gibi hayat kadınları var, onları vitrinden izleyebiliyorsun ama fotoğraf çekmek yasak. Çok fazla gece kulübü var. Ayrıca bir çok kafede esrar-marihuana içiliyor, bu yüzden sokakta dolaşırken bunların kokusu burnuna gelebilir :) . Ben bisikletle bütün Amsterdam'ı gezmiştim, yanında oraları bilen birisi varsa çok daha iyi olur. Birde lezbiyenlerin takıldığı kafeler var :D. Ben Amsterdam'ı çok beğendim, mümkün olduğunca gez dolaş ;)

0|0
    0|0
  • Ben gittim cok güzel bir yer, turistik yerleri oldugu gibi yerlesim yerleri de var beni evimde gibi hissettirdi. bisikletle sehri turlamıstık arkadaslarla, Vondel Park harikaydı, bircok müze var dolas dolas bitmez resmen. Cig köfteci bulmustuk sehirde bisikletle dolasırken, durduk hemen gidip yedik zaten uzun zamandırda yiyememistik süper olmustu bizim icin. Ben yasamayı cok isterim Hollanda da, keske bir fırsatım olsa da gidebilsem... :(

0|0
    0|0
  • Davet edersen belki gelirim..:))

0|0
    0|0
    • ettim hadi gel :D

• galiba evet :D

• Kendine iyi bak o zaman... Özgür ülkelerin özgür bireyi olarak hayatın tadını çıkar... Buraları soracak olursan hiç tadı yok bence.

• Gece kluplerini, striptiz barlari ve coffee-shop denen olay guzeldi. Esasinda amsterdam da bisiklet cok yaygin ve iyi bir fikir ama ilk defa sehri kesfeden birisi icin iyi bir fikir gibi gelmiyor. Bisiklet hirsizlari da cok.

0|0
    0|0
    • hahaha hollandanin her yerinde bisiklet cok kullanilir. herkesin bitane bisikleti olur her yere de onunla gidilir

• İyi ki öyle olay yasamadık.

• ya ben gelcem beni white sensationa götürrrr

0|0
    0|0
  • bir kısmet olmadi ya
    Octoberfest var :)
    Gezip dolasacagin cok yer vardir ya ;)

0|0
    0|0
    • sensation white var bide oraya gitmeyi dusunuyor musun?

• Param olursa neden gitmeyeyim ki
      Şu dünyaya bir kere geldim
      bir daha ne zaman yasayabilirim ki?

• aynen oyle, ben de burada dogmus buyumus olmasaydim gelmezdim tabiki zirt pirt

• Oispi cokmus ben gelmiyorum :D

0|0
    0|0
  • giden arkadaşlarım oldu... anlattıklarına çok şaşırmıştım... hatta bende onlarla gitcektim gitmedim iyikide gitmemişim

0|0
    0|0
  • yakiniz seninle :))

0|0
    0|0
  • gelicem inşallah, çok akraba var orda. Afyonkarahisar...

0|0
    0|0
    • gel tabiki burasi cok guzel...

• Gelmedim Ama Gelmek İsterim Yabancı Ülke Sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben gitmiştim,
    Aynı hayat kadını ile gece hayatı ankara'da da var,
    abartmamak lazım, hollandalıların bunun reklamını çok yaptığına inanıyorum o yüzden saçma buluyorum

0|0
    0|0
    • red light destrict diye bisey var amsterdamda onun ankarada oldugunu dusunmuyorum, hollandada bunlar cok acik seyler yani konusulur ve besbelli ortadalardir

Yükleniyor...