Les Paul gençleri yardım?

İlk elektro gitarımı alacağım. İki gitar arasında kaldım. Oy verip nedenini açıklar mısınız?

• JAY TURSER JT-220
    100% (2)29% (2)44% (4)Oy Ver
  • EPİPHONE LP100
    0% (0)71% (5)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Harikasınız hepinize çok teşekkür ediyorum!! Ben budum yarimi, kaçırmaya gidiyorum :D

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en iyi gitarını Gibson üretir Epiphone da bir Gibson markısıdır (yani alt markası) LP ile milyon tane farklı ses çıakrabilrsin bu yüzden Epiphone LP 100 lmalısın

0|0
    0|0
    • bende Gibson Les Paul 59 el yapımı kasa var ordan biliyorum :)

• İkinci el siyah bir epiphone ve jay turser gold top buldum fiyatları da çok hoşuma gitti :D 400-450 liralar. Yani hani başlangıç için fazla iyi bu gitarlar desek te bir zararda olmam herhalde?

Erkekler Ne Diyor 7

• başlangıç gitarı için fazla iyi bunlar )
    cort al sen
    ne kadar zorlanırsan o kadar geliştirirsin

0|0
    0|1
  • B epiphone , diğer marka yeni icat edildi sanırım :)

0|0
    0|0
  • Ephiphone :)

0|0
    0|0
  • epiphone derim. tonu güzel.

0|0
    0|1
  • Jackson fly V arkadaşım!!! Haa bir de Gibson Les Paul tabii ki:)

0|0
    0|0
  • Ibanez Grg170dx bir bak derim diğer yandan sorarsan illa Les Paul kasa mı olacak?

0|0
    0|0
    • Cort ve ibanez çok hoşuma gitmiyo yaa. Biraz fazla heavy'ler. Ben alt rock, country, pop -punk falan dinliyorum. Yani ton renkliliği açısından les paul çok daha iyi olur. Ama haklısınız, daha düşük bişeyler alsam da iyi olabilir. Nasıl anlatılır bilmiyorum ama, hani şu cort gitarların bir kasa tipi, sertliği var ya, onlardan hiç ha etmiyorum. Metal de dinlemem, ama onaşr ağırlıklı olarak drive üzerinden ilerlemişler. Yani strat ya cort olmayan saha düşük bir gitar önerileriniz varsa açığım :D

• İlk alacağın gitarı çok pahalı bir gitar almanı önermem geliştikten sonra yetmediği bir zaman gelecek o zaman istediğin yapacağın tarza uygun bir gitar alırsın yani 500 liralık cort ile 500 liralık epiphone arasında öyle uçurum fark yoktur 4 senedir gitar çalan biri olarak konuşuyorum ibanezlerin içinde beğendiğim tek gitar Grg170dx'tir Cort x6 rahat bir gitar kilit sistemi olduğundan dolayı akort sorunu çekmezsin benim ilk gitarım washburn'du iyi bir gitar değil akort sorunu fazla fakat tonları çok iyidi alacağın gitarı mutlaka gidip deneyip al internetten sipariş verme :)

• @minik41

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...