Metal dinleyen?

metal müzik önerisi istiyorum metallica falan olmasın çok bilindik o. böyle kuytuda köşede kalmış güzel şarkılar olur ya. onlardan istiyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Grup keşif etmek için tavsiye YT de örn ; Top 10 power metal bands yazabilirsin hangi türden ararsan çıkartırlar sana zaten ;) Onun dışında tavsiyeler :)
    Rock : Pink Floyd - Eloy - Breaking Benjamin - Three Days Grace - Kansas - RHCP - Muse - Steelheart - Steeldragon - Scorpions -
    Metal : Kamelot - Powerwolf - (sinirliyken) Dimmu Borgir - Tool - Dream Theare - Dio - Aevum - Dignity - Pentakill - Van Canto - Bruce Dickinson ( aka : Iron Maiden ) - Steel Panther - Epica - Amorphis - Sentenced - Moonspell -
    Fusion : Joe Satriani - Steve Vai - Bucket Head -
    Blues : Gary Moore - Joe Bonamassa - Stevie Ray Vaughan -

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu siteye gir. http://www.metal-archives.com/
    Orada Search kısmı var, grup adından, hangi tür metal, şarkı sözü teması. gibi bir sürü arama seçeneği mevcut. Zilyon tane grup var. MEsela bir grubu çok sevdin, Orada arat. Sonra o grubun sayfasında "Similiar Artist" diye bir kısım var onu tıkla. Orada sana ona benzeyen bir sürü grup gösterecektir. Böylelikle bir sürü grup öğrenmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
  • pentagram - anatolia

2|0
    0|1
  • Slayer dead skin mask

2|0
    0|1
  • system of a down chop suey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senfonik metal seviyorsan ben bu saatlerde Haggard dinlemeyi cok severim :) örnegin bu parçası ; Herr Mannelig

1|1
    0|0
  • papa roach
    asking alexandria
    avenged sevenfold
    death
    crisix
    HIM
    manowar
    haggard
    epica
    ...