Kapat

Lady Gaga'nın İstanbul konserine kimler gidiyor?

Diamond circle bileti olanlar var mı

0|0
17|26

En İyi Kız Görüşü

• gitmeyi cok isterdim ama İstanbul'da yaşamıyorum.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 26

• Götürürsen geliriz başkan..

0|0
    0|0
  • Ninem ve ben

0|0
    0|0
  • o bana gelsin bana ne yahu :O

0|0
    0|0
  • l*n lady gaga bizim eve misafirlige gelse o evde diye eve gitmem gider arkadasta kalırım :D

1|0
    0|0
  • çok pahalıdır 10 liraysa giderim :):)

0|0
    0|0
  • rihannayı beklıyorum DD:

0|0
    0|0
  • Ben gidiyorum hemde v. i. p beleş :)

1|0
    0|1
  • Ali handro beni serbest bırak
    Çünkü; beni alkışlaman ve çığlıklar atman için yaşıyorum

0|0
    0|0
  • sen vampir misin

0|0
    0|0
  • Popüler kültüre aşina değilim.

0|0
    0|0
  • ben gitmiyom bro

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ordayim

0|0
    0|0
  • ordayızzz :D

0|0
    0|0
  • lady gaga deilde inna-eddy wata konserine gidiyorum yarın

0|0
    0|0
  • Bilmem leyd gaga kesin gidiyorda ;)

0|0
    0|0
  • üstüne para verseler gine gitmem tipim degil hareketleri çokk mal

0|0
    0|0
  • Ne işim olur Lady Gaga'nın konserine

0|0
    0|0
  • İnglizce Bilmiyorum Bayan Yoksa giderdim :)) Türkçe Söylerse Gideriz :)))

0|0
    0|0
  • hayatta gitmem

0|0
    0|0
  • Valla ben suanlik rita ora için paraya kiydim lady gaga ne bileyim ziyan israf.

0|0
    0|0
    • Rita daha dün çıkmış Rihanna bacının çakması biri. Ama Lady Gaga tamamen kendi tarzına sahip, bu yere gelmeye (Şan) gerçekten emek harcamış biri.

• Zamanla oluyor efenim evet, hem tecrübe hem de saygınlık artıyor. Bana onun bunun özentisini savunma. Ha şu var, Rihanna dersin çenemi anında kaparım. ama Rita Ora nedir hu? Gündemde başarılı olmak, iyi bir çıkış yakalamak için başka birinin kopyalığını yapacağına adam gibi kendine bir dış görünüş bürünsün. Iggy ile çıkardığı klip ''Black Widow'' ayrı bir rezlalet zaten. Bildiğin kız ''Ben yeni Riyanaaağ'' imajı vermeye çalışmış. Olay şu, sesine lafım yok. Sadece karaktere ve dış görünüşe bürünememiş, kendini bulamayan insan olduğu için bu tepkim emin ol. Zaten ilk çıktığı zamanlarda da Rihanna'nın kopyası demişlerdi de inanmamıştım, o klibe kadar. Bunu inkar eden katıksız kördür ya da saf ayağına yatıyordur. Lady Gaga'ya gelince... Kız ne öyle ne böyle. Ne onun be bunun kopyası diyebilirsin. Eleştri geleceğini bile bile, kendi bildiğinden şaştığını görmedim. Giyiminden tut, şarkılara kadar... Tamamen neyse o. Özenti değil. Farklı mı? Farklı evet. Ama en azından kendi olabiliyor.

• @Angelscry sana bisey diyeyim mi senin ne düşündüğün umrumda değil laf kalabaliği yapma kör felan üslubunu bil. Fanboyluk yapmaya calisma ergen gibi hadi..

• oha ne zaman?

0|0
    0|0
  • İYYYYY :D

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum beleş

0|0
    0|0
  • Yıllardır takip ettiğim sanatçı gidecektim vazgeçtim izmirden istanbula en az 1 gün bile 2.000 tl para istiyor :'(

0|0
    0|0
  • beleş olsa gitmem daveti gönderse yine gitmem

0|0
    0|0
  • Lady Gaga

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 16

• Lady Gaga nerenin itiymiş?
    Ha bir de üzerine para vereceğim... Vermesem bile gitmem.

Arena'ya Buika geldi, 50 liraydı arka - orta sıra mı, ne.. Üstelik bu kadını yakından görebilmek benim bünyemde bir onurdur..

Yasmin Levy - Buika gibilerinin konserleri bu kadından daha ekonomik, ama ritmler - kültürler daha anlamlı, daha elit, daha değerli, daha pahalı aslında..

https://www.youtube.com/watch?v=qPOpcAp_qnU

0|0
    1|0
  • Kaç para bir bilet?

0|0
    0|0
  • ben değilim ama arkadasım diamond circle dan almış lady gaga delisi 2 ay öncesinden heyecanlıydı bu konser için eylulu iple çekiyordu :)

0|0
    0|0
  • o kadar param yok en arkadanda izleyemem konser dediğin erken giriş bilet olacak

0|0
    0|0
  • Beeeen

0|0
    0|0
  • Kaçar mı ;)

0|0
    0|0
  • Ben gidiyorummmm

0|0
    0|0
  • Ben gidemiyorum yurtdisi universite var ama maddi yonden iyi olanlar gitsin sans ayaginiza gelmis firsatlari degerlendirin derim

0|0
    0|0
  • Gitmeyeni gagalicakmis

0|0
    0|0
  • uzaktan izlicez artık :D

0|0
    0|0
  • konser ücreti ne kadar :)

0|0
    0|0
  • Lady gaga değilde innanın konseri var ya off gidemiyorum :(

0|0
    0|0
  • gidemiyorum :((

0|0
    0|0
  • Biri beni mi çağırdı? Ben benn

0|0
    0|0
  • Gitmeyi çok istedm aylar öncedn haberim vardı fakat çok pahalı ve İstanbul'da değilm :)

0|0
    0|0
  • kararsızım

0|0
    0|0
Yükleniyor...