Hiç tanımadığınız birine aşık oldunuz, onun için ne yaparsınız?

Bir gün İstanbul'dan Konya'ya abimin yanına gidiyordum. Hava alanında o kadar masum, o kadar tatlı bir kızla karşılaştım ki tüm planlarım o saniye değişti. Tek planım onun hayatına girmekti. Takip ettim, uçak biletini Antalya'ya aldı. Hemen biletimi değiştirdim ve Antalya seferine yer aldım. Yan yana ama bir o kadar uzak bir durumda tam 1,5 saat uçak bekledik. Uçağımıza bindiğimizde 2 sıra yanıma oturdu. Sayısız kez göz göze geldik. Hafif bir sıcaklık oluşmuştu aramızda. Hava alanına indiğimizde yine takip ettim. Bu sefer otobüs bileti almak için sıra bekliyordu. Tutamadım kendimi sordum.

-Daha gidecek misin?

--Efendim, anlamadım?

-Eğer daha gideceksen bende bilet alıcam.

--Pardon, ne dediğinize anlama veremedim(gülümseyerek)

-İstanbul'dan Konya'ya gidecektim ama siz çıktınız karşıma. Sonuç olarak hiç bilmediğim bir yerde sizin yanınızdayım.

-- Beni takip mi ettin!

- Kötü bir niyetim olsa bunu yapar mıyım sence? Vaktin varsa bir yerde oturup bir çay içebilir miyiz? çok değil 15 dk bile yeter.

--Bilmem ki. Bilet alıcaktım ama...

Bunun üzerine görevli bayana otobüs saatlerini sordum ve 1 saat sonraya otobüs olduğunu söyledi. Bakıştık.

- işlerini 45 dk da halledebilir misin:)

--Hallederim:)..

-yanlız bak gidiyoruz ama sadece bir çay içeceksen gidelim:) malum tüm paramı peşinden gelirken heba ettim :))

-- Tamam ben ısmarlarım önemli değil.:)))

Oturduk otogarda bir kafeye. 15 dakika 15 saat gibiydi sanki. neredeyse her şeyden bahsettik ve numarasını aldım. 2 ay sonra istanbul'da yanına gittim ve bu sefer gideceğimiz yerlere yan yana değil, el ele gidiyorduk...

Duygularınızı bir anda ele geçiren hiç tanımadığınız biri için böyle bir delilik yapar mısınız? ya da benden başka var mı ? :)))

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Uzun zaman önce,

Dünya yaratılmadan, insanlar dünyaya ayak basmadan önce,iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette dolanıyorlarmış.

Bir gün, toplanmışlar ve her zamankinden daha fazla canları sıkkın oturuyorlarken ; Saflık ortaya bir fikir atmış ;

"Neden saklambaç oynamıyoruz?"

..Ve hepsi bu fikri beğenmiş, hemen çılgın Cilginlik, bağırmış:

"Ben ebe olmak ve saymak istiyorum, Ben ebe olmak istiyorum!"

..ve başka hiç kimse Cilginligi arayacak kadar çıldırmadığı için, Cilginlik bir ağaca yaslanmış ve saymaya başlamış, 1, 2, 3 ...Ve Cilginlik

saydıkça, iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer aramışlar ;

Şefkat Ay'in boynuzuna asilmis;

İhanet çöp yigininin icine girmis;

Sevgi bulutlarin arasina kivrilmis;

Yalan bir tasin altina saklanacagini soylemis ama yalan soylemis cunku golun dibine saklanmis;

Tutku dunyanin merkezine gitmis;

Para hirsi bir cuvalin icine girerken cuvali yirtmis. ..Ve Cilginlik saymaya devam etmis, 79, 80, 81, 82...

Askin disinda, butun iyi huylar ve kotu huylar o ana kadar zaten saklanmis, Ask, kararsiz oldugu gibi, nereye saklanacagini da bilmiyormus.. Bu bizi sasirtmamali cunku hepimiz Aski saklamanin ne kadar zor oldugunu biliriz. ..Ve Cilginlik 95, 96, 97... ya gelmis ve 100'e vardigi anda, Ask sicrayip gullerin arasina girmis ve saklanmis.

..Ve Cilginlik bagirmis "Onum, arkam, sagim solum sobe, geliyorum!",

..Ve arkasini dondugunde, ilk once Tembelliği gormus, o ayaktaymis cunku saklanacak enerjisi yokmus. Sonra Şefkat'I ayin boynuzunda gormus, ve İhaneti coplerin arasinda, Sevgiyi bulutlarin arasinda, Yalani golun dibinde, ve Tutkuyu dunyanin

merkezinde, hepsini birer birer bulmus, sadece biri haric.Ve Cilginlik umutsuzluga kapilmis, en son sakli kisiyi bulamamis,

derken Haset, Ask bulunamadigi icin haset duyarak, Cilginligin kulagina fisildamis ;

"Aski bulamiyorsun cunku o gullerin arasinda saklaniyor."

..Ve Cilginlik catal seklinde tahta bir sopa almis, ve gullerin arasina

cilginca saplamis, saplamis, saplamis, ta ki yurek burkan bir haykirma onu durdurana kadar. Ve haykiristan sonra, Ask

elleriyle yuzunu kapayarak ortaya cikmis, parmaklarinin arasindan sicim gibi kan akiyormus, gozlerinden. Cilginlik Aski bulmak icin heyecandan Askin gozlerini catal sopa ile kor etmis...

"Ne yaptim ben? Ne yaptim ben? Diye bagirmis. "Seni kor ettim. Nasil onarabilirim?"

..Ve Ask cevap vermis ;

"Gozlerimi geri veremezsin. Ama benim icin bir sey yapmak istersen, benim kılavuzum olabilirsin."

..Ve o gunden beri, Askin gozu kordur ve o gunden beri Cilginlik da her zaman onun yanindadir

7|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• işte bu işte bu ! harikasın güzel arkadaşım ! bir kızı "sevmişsin" ya daha ötesi olabilir mi?

yok cafede bi kız gördün çok beğendin 1000 dolar karşılığı benimle olur musun diyen sorular var! ibret alınması gereken bir hareket göstermişsin gerçekten tebrik ediyorum:))

sorunun cevabına gelirsek evet oldu:) bütün hayatımı artık iki kişilik planlıyorum tek bir görüş tek bir kalp atmasıyla:) ve bunu yapan bendim. hiç pişman değilim niye o yapmadı diye çünkü eminim başka bi yerde başka bi koşulda o da beni benim onu gördüğüm gözle görse o da benim için aynısını yapardı :) (hatta belki daha iyisini) ;)

0|1
    0|0
    • :) süpersin. Hayat yaşadıkça güzel dmi... Bende seni tebrik ederim. inşallah bu hevesle başlayıp, mutlu sonla biten bir ilişkiye sahip olursun:)

• bir gece otururken cep teli çaldı arkadaşımın..Teldeki ses ben "yaman" dedi.arkadaşım tersledi bu saatte bu ne terbiyesizlik diye çocuk özür dileyip kapattı teli..2 hafta sonra bir numaradan arandı tekrar..Ben yaman dedi çocuk sesinizi unutamadım komik belki ama ilkkez aşık oldum bir sese.Sizi görmeden sevdim..Gel zaman git zaman 1 ay telde konuştular sonra çocuk izmire geldi.1 yıl boyunca deli divane aşk yaşadıklar.Şimdi evlilik düşünüyorlar.Geçekten çılgınlık bazen aşkı getiriyor yanında:D

seni tebrik ederim bu arada

1|1
    0|0
  • Çok etkilendim gercekten :) Filmleri aratmayacak bir tanısma olmus :)

Truedecider yazısına cok begendim..

0|0
    0|0
  • uf süpermiş ...!:)))

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim. Bir garip oldum gözlerim doldu okurken. İkinizde çok şanslısınız.

0|0
    0|0
  • erkek olsaydım tamda senin gibi olurdum arkadaşım:)bu kız mı seni çok kıskanan yoksa değiştirdin mi:)erkek olsam yapardım ama bayan olunca malesef ailemi düşünmem gerek

0|1
    0|0
    • yok bu o değil:) Hayat işte, ne kadar emek verdiğine bakmadan bir çok şeyi alıp, yenilerini sunuyor sana. Dediğin gibi. şartlar ve imkanlar uygun olsa kim bilir sen daha neler neler yapardın? :))

• erkekleri çok iyi anladığım kesin:)ama kıskanıyorum çok serbest ve özgürsünüz ben sırf bu özgürlük için erkek olmak isterdim:)

• valla değişme şansımız olsa seninle değişirdim ama malesef :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok iyi hikaye, eminim biçok kişi ibret almıştır. İlk görüşte aşk yoktur diyenlere de kapak olmuştur. Ama ben yine de şanslı günündeymişsin diyorum, kritik saniyelerde diyaloglar istediğin gibi gelişmiş :)) Şans her zaman yüze gülmez, istediğin deliliği yap, bi laf vardır "Olmayınca olmuyor" :))

0|1
    0|0
    • Haklısın kardeşim:) Ama şans bir kere sana göz kırpınca, kesinlikle sınır tanımamak ve şartları zorlamak lazım ;)

• bu lafı beğendim,şans bir kere göz kırpınca,kesinlikle sınır tanımamak ve şartları zorlamak lazım;) tuttum bu lafı,destekliyorum.ama bazen de haketmeyen hanzo insanlara yapılınca çılgınlık bütün cazibesinide yitiriyor,şey gibi,gülünmesi gereken şakaya somurtulması gibi.şans birazda

• o zaman da oturur kendi halime gülerim :D ama asla ne pişman olurum. nede bu hevesi kovalamaktan vaz geçerim. Zaten Huylu huyundan vaz geçmez :)))

• Çok güzel hikaye. Buna benzer bir hikaye de arkadaşım yaşamıştı ama sonuçta birşey olmamış :) Fas'a yaptığı iş gezisinde biriyle karşılaşıyor adını vs biliyor ama fazla diyalog yok. Sonra Fas'a iş yaratıp tekrar gidiyor, taksi falan kiralayıp kızı bulmaya çalışıyor (başka şehirde vs vs) ve buluyor vs.. Konuşmuşlar ama nihayete varmamış.

Heyecan verici şeyler.

0|0
    0|0
    • üzüldüm... gerçi biz bulduk ta noldu :):)

• :)) aynen... henüz evli değilim belki, çocuğum da yok :) gerçi ben evlenmem galiba ya... :S herşey çok değişken bu dünyada, gerçek duygular bile...

• Farklı konular bunlar :) Hissetmediğin birşeyi yaşama zaten. Duyguların değişken olduğu ise muhakkak..

• kardeş valla tebrik ederim ne diyim herkes cesaretini böle toplayamıyor yada peşinden koşamıyor olasılıkları düşük sayıp... valla tek değilsin ama çoğunluktada değil senin gibi yapanlar ;)

0|1
    0|0
    • Geriye dönüp baktığımda içimde tatlı duygular uyandıracak, yüzümü güldürecek anılarım, hikayelerim olsun isterim hep. her zaman da bunun peşinde koştum... Her zaman olmaz tabi. ama bunu hayatında bir kez yaşasan hem kendine güvenin geliyor hem de çok farklı bir mutluluk yaşatıyor insana bu duygu ;)

• aynen tahmin edebiliorum ;)

Yükleniyor...