Ney üflemeyi öğrenmek isteyen arkadaşlar için bir projem var.. Nasıl Olur?

Ney üflemeyi öğrenmek isteyen fakat çeşitli nedenlerden dolayı bir üstad ile çalışamayan arkadaşlarla, Skype üzerinden ders yaparak onlara yardımcı olmak istiyorum. Sizce nasıl olur? Ben de çok imkansızlıklar içerisinde kendi çabam ve ağabeylerimin, üstadlarımın yardımıyla bir noktaya geldim. Şimdi de, ben arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum hiçbir maddi beklenti ve ticari kaygı içerisinde olmadan, samimi duygularla... Sizce katılım olur mu? Ne derecede olur? Faydalı olur mu arkadaşlar için?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• harika bir fikir. Ney üflemeyi bende çok istiyorum ama kursa gidecek vaktim yok. Çevrende illaki öğrenmek isteyen insanlar vardır çok iyi bir fikir bence :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.. Vakti olmayanlar, hoca bulamayanlar, maddi imkansızlıklardan dolayı kursa gidemeyenler vb için iyi bir fırsat olacağını düşünmüştüm. Biraz da talep durumuna bağlı tabi

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba ben bugun ney aldim 1 saat falan oldu :) ses cikarabiliyorum ama ne kadar dogru bilemicem :) rica etsem mesaj atabilir misiniz özelden

0|0
    0|0
  • Bence harika bir fikir! Ben de ilkokuldayken origami dersi vermeyi düşünmüştüm:D. Dersi bireysel mi vereceksin? Öyleyse istikrarlı birine çok yardımın dokunur. Ama milletimiz, parasını vermediği şeyin değerini bilmez ya, cayanlar olur illaki.

0|0
    0|0
    • :) Evet dersi bire bir olarak vereceğim. Faydalı olur diye düşünüyorum ben de. Evet, dediğinizde haklısınız ancak ben elimden geleni yapmaya hazırım. Gerisine onlar karar verecek. Teşekkürler yorumunuz için :)

• Super fikir :) acaba ozelden mesaj atabilir misiniz birkac sorum olacakta?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• neden ney :D

0|0
    0|0
  • sen şimdi bu dersi tek kızlara verirsin

0|1
    0|0
    • Isteyen herkese elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Niyetimi ve amacımı yukarıda belirtmiştim. Neden böyle bir yorum yazdığınızı anlayamadım açıkçası.

Yükleniyor...