Hangi yeni çizgi roman uyarlaması diziyi daha çok merak ediyorsunuz?

Bu sonbahar yepyeni çizgi roman uyarlaması diziler yayınlanmaya başlayacak. Hatta çizgi roman televizyonda altın çağını yaşıyor bile diyebiliriz.

2014-2015 Sezonunda yayınlanmaya başlayacak çizgi roman uyarlaması dizilerden en çok hangisini merak ediyorsunuz?

• The Flash
    21% (12)22% (11)21% (23)Oy Ver
  • Gotham
    9% (5)10% (5)9% (10)Oy Ver
  • Constantine
    16% (9)25% (13)20% (22)Oy Ver
  • iZombie
    28% (16)14% (7)21% (23)Oy Ver
  • Marvel's Agent Carter
    16% (9)22% (11)19% (20)Oy Ver
  • Preacher
    10% (6)7% (4)10% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tekrar Merhaba;

Yeni başlayacak çizgi roman uyarlamaları hakkında daha detaylı bilgiye alttaki linkten ulaşabilirsiniz:

dizi-mania.com/.../

1|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• constantine kesinlikle, devam bölümlerinin ne zaman geleceğiyle ilgili bir bilgisi olan var mı bu arada?

1|0
    0|0
    • Merhaba;

Constantine'in izlediğiniz bölümü dizi yayınlanmaya başlamadan dışarıya sızdırılan "pilot" bölümdü. Constantine 1. Sezon 24 Ekim tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

Bu arada o sızan bölümde izlediğiniz kadın karakter diziden çıkarıldı, yeni bir kadın lead olacak dizide. İzlediğinizden daha farklı bir ilk bölüm ile karşılaşacaksınız.

2014 - 2015 sezonunun yeni dizileriyle ilgili şuradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz: dizi-mania.com/.../

• çoook teşekkürler bende kafayı yiyecektim yılda bir bölüm mü olacak diye hayır sherlock dan biraz talimliyim ama yinede düşündüğüm gibi olmamasına çooook sevindim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• En çok the flash ı Merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Flash tabi ki :)

1|0
    0|0
  • D şıkkı diyorum :D

0|0
    0|0
  • Çok kültürsüzüm be arkadaş... Marvel's Agent Carter dışımdakiler çok yabancı geliyor...

0|0
    0|0
  • The Flash

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...