Kapat

İstanbul'da Çin restoranına ya da farklı ülkelerin restoranlarına giden var mı?

Bir manyaklık yapıp çin yemeği yemek istiyorum. Portakallı pekin ördeği ve ilginç pirinçli yemeklerden yemek istiyorum. Önereceğiniz bir yer var mı? ayrıca başka ülkelerde olabilir :)

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir manyaklık yapıp yıldız tarafındaki çin restaurantına gittim
    çok uzun zaman oldu 4 tane suşiye 28 lira verince bir daha yiyesi gelmiyor insanın:D

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• çok kez gittim çin ve kore restoranlarına

0|0
    0|0
  • manyaklık değil, lezzetli oluyor. acı-tatlı ve tatlı-ekşi tatları biz birarada kullanmadığımız için sosları biraz garipseyebilirsin belki, ben tat derim

0|0
    0|0
    • ozaman bir öneri verirsin yer olarak

• kavacıktaki china lotus, ataşehir nu noodle fena değildi birkaç yere daha gitmiştik arkadaşlarla ama hatırlamıyorum isimlerini

• et ile bir sıkıntı yoksa. 3 tatlı plav ve ekşili tatlılı et ye... çiğit sosu ile beraber harika oluyor.

0|0
    0|0
  • sen benim kafadansın bir de Galatasaraylısın otomatikman ısındım sana :)))

0|0
    0|0
  • çin lokantasına gitmek yerine aksaraydaki yusufpaşa tramvay durağın karşısındaki yüksel uygur lokantasına git pişman olmazsin

0|0
    0|0
  • bir kere kore sofrasınıtattım sebzeli suşi yedim :) bu kore usulü tabi ki...
    sana tavsiyem çiğ somondan yapılan suşi yemen

0|0
    0|0
  • Cevahirde var Great dong fang

0|0
    0|0
  • Gitmisken fırında fareyi muhakkak dene..
    ya da ceninli kol böreği.

0|1
    0|0
  • Gel ısmarlıyayim ümraniye buyaka da :)

0|0
    0|0
  • ya boş ver onlar kendi yemeklerinden bıkmış baksana hepsi yüzlerini buruşturarak geziyor

0|0
    0|0
  • TATLI DÜŞÜNÜRSEN GENÇ KIZ RÜYASINI TAVSİYE EDERİM TAM ADI GİBİ BAYILIRSIN ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• suşi yemek için 4 kız arkadaşımla merak edip gittik. 2 arkadaşım yedi ama ben ve Ece arkadaşım yiyemedik bizde dana etli mantı aldık. Mantının içine dana eti koymuşlar buharla pişmiş ama 1 menüde 4 tane mantı var ben 2 tane yedim o da zorla iğrenç bir şey çünkü bilmediğin bir şey yemek çok garip ve mide bulandırıcı. 2 tane yedim ama çok tok tuttu bende anlamadım 1 avuç şeyle doydum. İllaki denemek istiyorum dersen pişmiş suşi al yani buharla pişmiş olanlar var diğerleri direk çiğ balık.

0|0
    0|0
  • Kung pao chicken çok güzeel👍

0|0
    0|0
  • Gittim çin restoranı çok pis kokuyordu :(

1|0
    0|0
    • restoran önerisi? hangisine gtmeyeym :D

• Ben sultanahmette gitmistim orda bayagi kore ve cin restoranti var cankurtarana gidebilirsin oneririm :)

• gidin bir iskender yiyin oturun oturduğunuz yere, egzantirik şeylere gerek yok bence :D

0|0
    0|0
  • Sakın o manyaklığa sushiden başlama. Japon yemeği mi çin yemeğimi karıştıyorum ama her neyse... Sevgilimle yedik de mahvolduk o tuzlu yosun iyice mide bulandıyor. Biz sonra soluğu Burger King'te almıştık. Sende yavaş yavaş başla en azından tavuklu yemeklerini falan tercih et. :)

0|0
    0|0
  • ramen ye ramen

0|0
    0|0
Yükleniyor...