Hangi müzik türünden hoşlanıyorsunuz?

Hangi müzik türlerinden hoşlanıyorsunuz? Kimleri dinliyorsunuz? Ve türk müzik sektörü hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
14|36

En İyi Erkek Görüşü

• Nirvana crossfade stone sour breaking Benjamin megadeth scorpions guns n roses three days grace ac dc ozzy ozbourne Tesla Aerosmith azcıkta metallica bide lacuna coil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Seçici bir Müzik zevkim var Slov'da dinlerim Remix'de dinlerim Hit ' de dinlerim Türkçede dinlerim yabancida dinlerim ama Hepsinden 1,2 sanatçi seçer onlari dinlerim çok geniş bir müzik kitlem yok Ve türk müziğinin oldukça basit ve geride olduğunu söylemeliyim ama Cem Adrian Sezen Aksu en çok sevdiğim Türk sanatçilarinin başinda geliyor

0|0
    0|0
  • Kulağıma hoş geldi mi her türlü dinlerim

Türk müzik sektöründe ise artık sesi olan değil parası olan klip çekip albüm yapıyor. Çok fazla kalitesiz eser var.

0|0
    0|0
    • tabi ki top 10 listesini demet akalın serdar ortaç gülşen hande yener çekiyor vb.

• rock tarzı ama klasik ya da slow
    Within temptation
    switchfoot
    deep purple
    amy lee
    Eternal Tears Of Sorrow etc

0|0
    0|0
  • türkce slow ve rock dinliyorum
    müzik sektörü cok kötü sacma sapan sarkılar cok dinleniyor
    grup redd bana göre türkiyenin en iyi grubu

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Benim müzik türüm System of a down çünkü içinde her türü barındırıyor nerdeyse bunun yanında scorpions, rammstein, biraz metallica ve tabiki klasik müzik severim

0|0
    0|0
  • http://www.di.fm

sitedeki channels adı altında --> HARDCORE / CLASSIC VOCAL TRANCE / EPIC TRANCE dinlerim..

0|0
    0|0
  • house music bebeğim :)

0|0
    0|0
  • Heavy metal, Thrash metal, metal, rock, alternatif rock, hard rock, klasik rock ve klasik dinlerim :D

0|0
    0|0
  • Slow.

0|0
    0|0
  • Metal müzik. Açarsak eğer melodic death metal, folk metal, trash.
    Metallica, S. O. A. D, Linkin park, iced earth, sicitur adastra, pentagram, Korpiklaani

Az da olsa klasik müzik ve türk sanat müziği de dinlerim

0|0
    0|0
  • Eski Trance Müzikler...
    Rock'n Roll
    Türkce Rock.
    Klasik.
    70 - 80 - 90 lar.

0|0
    0|0
  • turk hakl muzugı , turk sanat muzugı , eskı 45 lıkler , ozgun muzık ruhumu dınledırıyo bu tarz muzukler ıyı gelıyo bana

0|0
    0|0
  • metalcore
    türk müzik sektörü eskide kalmış bayağı :D çünkü dinleyicisi de öyle

0|0
    0|0
  • slow parçalardan hoşlanıyorum amatörlere bayılırım solo gitar eşliğinde. özgün müziklerede bayılırım nurettin rençber adamımdır. seydi hayranıyım fundy severim tuna tabu severim tarzını sesini

0|0
    0|0
  • Yalnızca klasik müzikten zevk alıyorum. Hatta diğer hiç bir türe tahammülüm yok diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Klasik müzik. Ama istisnalar olarak Aşık Veysel, Mahsuni Şerif ve Ahmet Kaya.

0|0
    0|0
    • klasik müzik güzeldir :))

• yine de kulaklık fikrine ısın derim :D

• Hiç dinlemem daha iyi :) yeni çıkan kulaklıklarda bir garip zaten zarı delip vestibulara değecek nerdeyse :)

• Genelde heavy metal, metal, rock, alternatif rock filan

0|0
    0|0
  • Kafa ütülemeyen her türlü müziği dinlerim. Metal türleri ve rap müziğe pek tahammül edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Grunge, Metal, Arabesk
    Şu pop müziğimizde hiç hayır yok yav eskilerden iyi şarkılarımız ama

0|1
    0|0
  • arabesk dinlerim gardaaaaaaş

0|0
    0|0
  • Thrash metal, death metal, heavy metal, black metal, islamic metal, blues, jazz vemaykıl ceksın

0|0
    0|0
  • Black metal ya da heavy metal şarkıcı ismi veremem çok fazla var

0|0
    0|0
  • rock, metal, rock, metal, rock, metal, rock, metal, rock, metal, rock, metal dinlerim genelde

0|0
    0|0
  • Rock , pop , rock&pop bunlar yabanci, turk olarak Feridun Düzağaç ve onun tarzi :)

0|0
    0|0
  • Turu aciklanamayan

Tivorlu ismail aga ya tapiyrem

0|0
    0|0
  • Endüstriyel metal

0|0
    0|0
  • pop ve karadeniz müziklerii :)

0|0
    0|0
  • kulaga ritmi güzel gelen herşey iyi müziktir. bence müzigin türü olmamalı.

0|0
    0|0
  • KARADENİZ

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...