83. İzmir Enternasyonel fuarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

29 ağustos da açılmıştı 7 eylüle kadar sürecek..
Gidip gördünüz mü?
eski günleri aratsa da gidilmeli diye düşünüyorum. .
Bu konuda ki fikriniz nedir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• bin kez gitmiştim fuara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Pek bir numarası yok artık. Sanırım nedeni kitle iletişimin bu kadar yaygın olması ve uluslararası ticaretin kolaylaşması...

Eskiden olsa şimdi elimizde olan telefonları orada görür "-waaaayyyy be gavur neler yapmış" derdik.

Ama artık daha ürün piyasaya çıkmadan youtube den izleyip, ay geçmeden elimize alıyoruz ürünleri...

Diğer yandan fuar resmen il ve ilçe belediyelerinin şenliklerde kapattığı sokaklarda kurulan stantlardan farkı kalmadı...

Birde gazinolar... Ünlü ve zamanının en büyük sanatçıları artık tv de bile rağbet görmezken fuarda bir gazinoya çıkmaları gereksiz hale geldi...

Vesaire... vesaire... vesaire...

1|0
    0|0
  • 60 lardan bırıne gıtmıstım , ben bır ıntıhar edıp gelıyorum

1|0
    0|0
    • Neden.. anlatılanlara göre en güzel zamanlar 60-70-80 ler..

• yok daha 80 ler degıldı cok sukur 91 yılıydı sanırım, guzeldı acıkcası.. filistin diye bir yere gitmiştik yanlış hatırlamıyorsam, İzmir bir baskadır benim için

• Geçen sene gittiğimde TRT muhabiri geldi bir anda kendimi kamera karşısında buldum ve bana dedi ki 82. İzmir Enternasyonel fuarı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir an aklıma o geldi :) Gidilip gezilmesi lazım ben özellikle elektronik ve otomobil bölümünde fazlasıyla vakit geçiriyorum.

0|0
    0|0
  • Davet eden olursa giderim. :P

0|0
    0|0
  • Fuarlar bir sektöre ya da ilgi alanina falan odaklanmali. Anlamini carpitmislar. Daha önceki yillari bilmiyorum ama doğrusu zorlama bir organizasyon görüntüsü vardi. Her sektörden birer firma vardi, daha çok parayi basan gelmiş gibiydi.

0|0
    0|0
  • O tarihlerde İzmir'de değildim ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Fuarın dibinde oturuyorum gitmedim henüz belki yarın

0|0
    0|0
  • gidilmeli tabi hemde tez zamanda :))

0|0
    0|0
  • kardeniz fuarinda stand wardi isler kotuydu ama pazara kadar nolur artik bilemicem

0|0
    0|0
  • Her ne kadar dediğin gibi eski günleri aratsada ben dun oradaydim hala güzel :) özellikle bu yasimda bile lunapark mest ediyo

0|0
    0|0
  • gidemedim göremedim

0|0
    0|0
  • çok olumlu şeyler düşünüyorum

0|0
    0|0
  • pek gitmem arada denk gelirse ama tabiki gidip görmek lazım

0|0
    0|0
  • Enternasyonel birde

0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşün müyorum -?- yoksa ben yok muyum?

0|0
    0|0
  • kitap fuarına gidiyorum her Nisan onun dışında gitmiyorum ama iyi güzeldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...