Kendini rezil eden yarışmacılar onlarla dalga geçen reyting yakalamaya çalışan sunucular...

kendini rezil eden yarışmacılar onlarla dalga geçen reyting yakalamaya çalışan sunucular hakkında ne düşünüyorsunuz.

o yarışmacılar gerçekten bilinçli olarak dikkat çekmek için mi o şekilde davranıyorlar hadi o derece dengesiz ve kendilerini rezil edecek seviyedeler neden eşi dostu akrabası engel olmaz oraya çıkmasına.

ve onlarla dalga geçen prim yapmaya çalışan sunucular benim gözümde değer kaybeder kaybediyor bir daha izleyesim gelmiyor.

siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bazı yarışmalarda her şey tamamen bilinçli yarışmacı dikkat çekmek için yapıyor,sunucu reyting için..bazılarında ise yarışmacı heyecan yapıyor gerçekten de zaten sunucu da bu durumu rahatlatıcı bir şekilde geçiştiriyor.ilk durum çok yapmacık ve işe yaramayan bir şey,ikincisi ise gayet doğal ve asıl hoş olan o :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aptallık zinciri

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
    • 4 aydır tv izlemiyordum evde yalnızım ses olsun diye açtım o kanaldan o kanala geziyorum hiç bir şey yok yaa

• Bende bugün şehirler arası otobüste yolculuk yaparken, sıkıntıdan Esra Erol izledim. İnsan bir Cartoon-Network koyar ya.

• soytarılık

0|0
    0|0
  • onların aıle bagları kopmus soranım ;))

0|0
    0|0
  • bu millette bu ünlü olma merakı olduktan sonra eşi dostu bende geleyim diyodur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende bunu cok düsünüyorum yahu diyorum insanın hic mi gururu onuru yokta bukadar kepaze ediyor kendini diye

0|0
    0|0
  • alan memnun satan memnun hesabı. rezil olan memnun , rezil eden memnun. türk halkını ''mal'' yerine koyuyorlar. çoğu insanda bunlara kanıp izliyor. boş insan mı yok memlekette?

0|0
    0|0
  • Esra erol'u tek geçerim bu konuda.. Kadın resmen reyting malzemesi yapıyor, göz yaşı bile sahte..

0|0
    0|0
  • saçmalar tv izlemiyorum haberler dışında .

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum açıkçası..

Böyle kişiler sayesinde gülüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...