KİM HAKLI? 2 eski eşini öldürmüş bir adamı konuk alan Seda Sayan özellikle sosyal medyada büyük tepkiler aldı?

KİM HAKLI? 2 eski eşini öldürmüş bir adamı konuk alan Seda Sayan özellikle sosyal medyada büyük tepkiler aldı. Programın sponsoru dahi tepkiler nedeniyle sponsorluktan çekilirken ertesi günkü yayında Seda Sayan; ''Ben Seda Sayan'ım, halk Seda Sayan'ın yanında, tepki gönderenler azınlık'' dedi. Peki siz nerdesiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ya ne gerek vardı cıkarmasına? reyting için bunlar, o gün o programı ben bile izledim. öldurduğu bir kadının oğlu bağlandı canlı yayına. cok kotu bir durum, Allah bilir neler hissetmiştir. aynı hassasiyeti bizimde gostermemiz gerekiyo halk olarak. o adam oraya cıkmamalıydı, seda sayan onu oraya cıkarmamalıydı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlamadığım şu ki;

Bir canı almış-katil olmuş bir insanın,

Açıklaması;öldürme sebepleri-gerekçeleri nasıl olur da böyle kaale alına bilir ki?

Şahıs resmen hasta,

Konuşması olsun , bakışları, mimikleri rahatsızlığının bulunduğu hissetile biliyor.

O kişinin ora da değil de bir klinik de olması daha sağlıklı yarınlar için bir adım olurdu.

Seda Sayan'ın açıklamasına cevapdır bir tık üstü.

#GibiGibi

0|0
    0|0
  • Bu aralar moda oldu songül karlı da aynısını yapmıştı. Çok ayıp, böyle adamların bile savunabileceği birşeyler var demekki dedirtmeye çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • Ama kaderden öldürmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu aralar moda oldu songül karlı da aynısını yapmıştı. Çok ayıp, böyle adamların bile savunabileceği birşeyler var demekki dedirtmeye çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • Programa konuk olan biri kadınların eşlerini neden öldürdüğünü sıraladı. Cinsel tacizler , ekonomik baskı , fiziksel ve sözlü şiddet falan filan. Yahu bu adamlar dur şunu bir döveyim keyfim yerine gelsin demiyorlar herhalde. Bu kadınların hiç mi suçu yok yav.

0|0
    0|0
  • kaçıncı bölümüydü.

0|0
    1|0
Yükleniyor...