Sizce uzaylı var mı +1?

Sizce dinsel ve bilimsel açıdan uzaylı varmı?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Mantık olarak, koskoca evrende tek olduğumuza inanıyor musun? Dini, bilimi geç.

0|1
    0|0
    • Zaten değiliz bilim bizim gibi maddesel canlılar var diyor ama din maddesel olmayan canlılar var diyo onu sordum

Kızlar Ne Diyor 10

• bence varlar kocaman evrende yalnız değiliz..

0|1
    0|0
  • "Uzaylıların olmadığını söylemek, denizden 1 avuç su alıp bu denizde balık yok demek gibi bir şeydir."

0|1
    0|0
  • varlar kesin hem bir çok insanda daha iyidirler belki tanışsaydık hele bir :))

0|1
    0|0
  • Elin ysbancisi ne bilsin cin nedir :)) cinlere uzayli dyorlar iste :)) bunu kendileri bile söyledi

0|1
    0|0
  • varlar

0|1
    0|0
  • var tabiki

0|1
    0|0
  • vardırbnce

0|1
    0|0
  • gezegende tek değiliz.

0|1
    0|0
  • Orasini bilmiyorum ama ufo gordum diyene de inanmam

0|0
    0|0
  • Vat ul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dünya dışı varlıkların olması büyük ihtimal. Ama biz insanlar gibi bir akla sahip olduklarını düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Dinsel açıdan sadece insan cin melek var akıl sahibi bilimsel olarak henüz tam kanıtlanmış değil olsa bile Dünyada 10 milyar canlı var sadece insan akıl sahibi uzayda olsa akıl sahibi olabilecek mi?

0|1
    0|0
  • varsada bana bulaşmasınlar bulaşırlarsada ıkı antenının ortasından vururum :)

0|1
    0|0
  • Varsa gelsin pezevenkler yeter artık bakıp bakıp gidiyorlar :)

0|1
    0|0
  • Var, inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Uzayli tanimi dogru degil. Dunya gezegeni de uzayda olduguna gore bizlerde uzayliyiz. Rahatlikla soyleyebilirim ki, baska gezegenlerde yasayan, teknolojik ve ruhsal acidan bizden cok daha fazla gelismis olan varliklar var. Ve bu varliklarin bir kısmı insanoglunun genetik olarak yaratimi surecinde onemli bir rol oynadilar, bizi onlar yarattilar, yani ben buna inaniyorum

0|1
    0|0
    • Uzayli tanımını zaten kendi gezegeninin dışında yaşayan farklı türler için kullanıyoruz bu Türkçeye geçerken anlam olarak farklılaşmis bir kelimedir ama türkçe açısından bakarsak evet haklısın :) onların bizi yaratması saçma olurdu sen bir tür yaratıp onu çok çok uzaklara farklı galaksilere yerlestirip onların gelip seni bulmasını mı beklerdin saçmalama

Yükleniyor...