Bu sitenin en ilginç sorusu benden?

evet soru şu dünyada kısıtlama birliği diye bir örgüt var ve bütün ülkeler buraya uymak zorunda uymayan ülke işgal ediliyor. siz olsanız neleri kısıtlardınız hadi cevaplar...

Güncellemeler:
insanların gelişimi ahlaki düzeni için;

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Asırı zevk düşkünlüğünü kısıtlardım..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• ksııtlama biirliği örgütünün yetkisini ksııtlardım kendi kndilerine takılırlardı;) sonucta kurala uıymak zorundalar

0|0
    0|0
  • Her türlü kısıtlamayi..

0|0
    0|0
  • Seksi yasaklarım ipneliğine :Ddd

0|0
    0|0
  • Kafa karistirici :D hicbi sey gelmiyo aklima gercekten garip olmus :D

0|0
    0|0
    • yanlız deyilsin :D

• iyisin iyisin. ama ben kısıtlama demiştim :D

• -,- :D:D

• KS de erkekleri kısıtlardim

0|0
    0|0
  • Israfı

0|0
    0|0
    • yani kısmi olarak doğru bende mesela sosyal agları engellerdim sadece interneti ordu için ve egitim icin kullanılmasını saglardım.

• Sanal seksi kısıtlardım çünkü seksde duygu olmalı. Oyuncak ettiler yahu her şeyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben ülke mülke kısıtlamazdım ben istanbula akın akın gelinmesini kısıtlardım yeter yahu yeter hayrette birşey bak sinirlendim yine sen İstanbul'da trafikte saatlerce kalmak nedir bilirmisin o taksiciler o minibüscüler otobüscüler artık kavga bile edemiyoruz hepsi ile kanki olduk yeter yani :D

0|1
    0|0
  • En ilginc sorusu olmadigini zannediyorum ancak boyle bir orgutlenme olsaydi o orgutlemmeyi basardim cunku kimse ulkeme karisamaz

0|0
    0|0
    • bütün ülkeler biliyor ama insanın iyiligi icin oldugunu

• neyi kıstlardım diyorum adam direk darbe yapıyor ya :D HAHAHA

• Ulkem tam bagimsiz olmadiktan sonra kendi kararlarimi kendim koyamadiktan sonra o ulkeye ulke demem.

• Ks de sorulannsaçma soruları...

0|0
    0|0
  • Siyahi arkadaşların Türk kizlariyla cinsel münasebet kuramalarini yasaklarim herkes kendi milletinin kızlarına yurusun arkadas :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...