Elektro gitar konusunda destek olabilecek arkadaşlar?

Merhabalar. Ben yaklaşık 8 aydır klasik gitar çalıyorum. Çok iyi olduğum söylenemez. Ama kalbimde hep elektro gitar vardı. Gitar tekniğimi geliştirdikten sonra grup kurma gibi bir şansım var, ama çoğunlukla yalnız çalacağım. Şimdi bir elektro gitar alsam pişman olur muyum? Eğer elektroda karar kılarsam almayı düşündüğüm gitar , dinlediğim müzik çeşitliliğinden dolayı bana daha fazla ton imkanı sağlayacak bir les paul olsun diye düşündüm. Yanlış mıyım? Onanda bir strat alabilirim de. Bilenlere sorayım dedim. Seçeneklerim arasında Jay Turser jt-220 ve Epiphone Special II var. Eğer elektroyu önerirseniz, hangi gitarı tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkür ederim. :)

Güncellemeler:
Huuhuuu?
E yardım edin amaa :(

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• http://i.hizliresim.com/q9oR5W.jpg

istediğin herşeyi sor bro ;=)

0|0
    0|0
    • stratocaster.. fender 6 tane mevcut değişik markalar stratocaster. ın sesini dinletirim şaşma bnce o dedıklerın den epiphonede kullndım kayıtlarımda var oda ıyı ama çok şeyini karşılamaz ;=)

• oda güzel bir şey pro değilsin sanırım eğer pro olsaydın sağlam bı tane sölerdım ama amatörce çalcan için oda güzel olur epiphone 100 de ıyı 3 yılda zaten onla birazda sıkı çalışırsan amatörlüğü atarsın seçim iyi olacaktır..

• epiphonede daha romantik sesler çıkıyor heavy metal nadir çalar tonlarıda yatkın 100 ün ;=)

Erkekler Ne Diyor 3

• ibanez prestige serisi herhangi bir cihaz o saydıklarından daha iyidir. hea bu arada strat dünyanın en dandik klavyesi olan gitarı. sıçayım tonlarına klavye ekmek gibi.

1|0
    0|1
  • bence bunu burada değilde iyi bilen bir müzik hocasına danış derim burdakilerde senden farksız çünkü

0|0
    0|1
    • Bir mağazaya girip en iyi bilenime sorayım , hem sesini de duymuş, çalmış olurum diye düşündüm. Ama kadın , buna güvenme dedi. Adam sana en iyi amfiyi çıkarır, satmak istediği gitarı över dedi. Burada bu konuda bilgili olan gençleri görünce yardımcı olurlar diye düşündüm?

• mağazacı kadın mı dedi öyle satmak isteyen birinden öyle bir kelime pes doğrusu

• elektro önermem çünkü onun pedallarıdır filan derken bir sürü efekt veren ıvırı zıvırı var ve öncelikle kendine ait bir çalışma yerin var mı? anfin filan lazım sesli çalışman gerek?

0|0
    0|0
    • Öyle diyosun :( sadece bir amfi ve gitarla bir süre idare ederim. Okulda grup kurunca da tamamlarım. Olmaz mı?

• Zor:) sen solo mu aticaksin elektroda

Kızlar Ne Diyor 1

• bilgim yok pek bende yeni başladım ama elektro tabiki daha iyi elektroda herkes daha iyi geliştirdiğini söylüyo bence yap ya sokakta falan çal başta iyi para kazanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...