Uyumsuz-divergent izlemeyen var mı?

izlemeyen kalmasın. ibret almasını bilenler için müthiş bir film.
www.filmifullizle.com/.../6

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• İzlemiştim..

Bu film hayatın ta kendisi.. Her yerde her şeyde, toplumun, eğitimcilerin ve idarecilerin bize empoze etmeye çalıştıkları bir düzen var.. Biz bu düzen içinde harcanıp giderken kimbilir kimlerin emellerine alet oluyor, yerini sağlamlaştırıyoruz..

Bu filmi seyrettikten sonra, varolan düzene başkaldırdığım için, kendi düzenimi kurduğum için kendimle bir kez daha gurur duydum.. Bu yüzden gerçek hayatımda asi , bu sitede de aykırı ruh olarak varım, böyle de devam edeceğim.. Darısı diğer at gözlüklülerin ve kendini simülasyonda sananların başına..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 3gün önce izledim gerçekten çok iyiydi

0|1
    0|0
  • Izleyelım ozaman bu gun naplm

0|0
    0|0
  • Kitaplarına pek ısınamadım nedense kız çok bozdu ama film çok iyiydi;) bende cesurum

0|0
    0|0
  • Evet hem filmini izledim, hem kitabını okudum.

0|0
    0|0
  • Cok guzel film aynen

0|0
    0|0
  • Fantastik mi romantikmi komedimi dram mi ne

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iyi film ciddden

0|0
    0|0
    • iyi olmasının yanında biraz ders alır gibi izlemek gerek. bize getirmeye çalıştıkları düzeni gördüm ben ve doğal muhalif olma sebebimi anladım

• Bilgin daha türkçe dublajını bulamamış mı? Bekleyecez o vakit, altayazı izlenmez...

0|0
    0|0
    • türkçe dublaj filmi yarıyarıya öldürüyor.

• Anladım anladım, ben o kadarına dikkat etmiyorum dublaj ile daha fazla yaşıyorum filmi. Sen keyif almadığını söylüyorsun tercih meselesi demek ki kişiden kişiye değişiyor onu dedim

• haklısın:))

• izlerim eve gidince

0|0
    0|0
Yükleniyor...