Cem yılmazı neden seviyosunuz?

Ben o adamı n sadece son çıkan fundamentalsini izledim berbat vi adam bel altı yapıp türk aile yapısını bozmayı hedefliyo neden seviyosunuzkio sapığı ben sapığın sadece yahşi batısını izledim berbattı iğrranç bir adamı neden seviyosunuzki

• seviyorum Cem yılmazı
    74% (14)73% (8)73% (22)Oy Ver
  • sevmiyorum Cem yılmazı
    26% (5)27% (3)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• fundamentalsı izledim ama tek bir mimik bile olmadı adam çok itici geliyo bana sevmiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Tek güldüğüm komedyen

1|0
    0|0
  • Fazlasiyle iyi tespitleri var ve hazir cevap. Cem yilmaz ve tolga cevik harikalr bence. Zeki adamlar herkesin anlayacagi basti espiler yapmiyorlar aslinda.

0|0
    0|0
  • Bence bir komikligi yok, sevmiyorum

0|0
    0|0
  • beni güldürebilen komedyenlerden birisi, seviyorum.

0|0
    0|0
  • Zeki insanlara hitap ediyor

0|0
    0|0
    • olabilir ama aile yapımızıda bozuyo küçücük çocuklara filmlerinde cinselliği tanıtıyo ve bunuda başardı

• Rahatsız olan izlemesin izletmesin

• Sevmiyorum. İtici ve abartılmış.

0|0
    0|0
  • Eğer küfürden hoşlanmıyorsan izleme, ve ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • Komik adam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Milletin kahkaha attığı Cem yilmazin video'larina put gibi bakıyorum hiç izlemiyorum hiçte sevmiyorum acaba bende bir sorunmu var?

0|0
    0|0
    • Bende sevmiyorum o adamı ve bel altı espirileriyle dolu filmlerini o adam sapık türk aile yapısını benim gibi duyarlı insanlar tarafından korunduğunu inanıyorum

• Doğrudur birşey diyemiyeceğim tanımıyorum cem yilmazin nasil bir kişiliğe sahip olduğunu ama sevmem komik falanda bulamıyorum yani

• Bence cem yılmaz ince espriler yapıyor yani bazen anlıyamıyorsunuz ve mimik hareketleri falan çok iyi bence tr deki en iyi komedyen

0|0
    0|0
    • ama türk aile yapısına bakın bir çok filminde çocuklara sapıklığı gösteriyo beynine sokuyo böyle bir millet yüce olabilirmi gora adlı filminde bissürü subliminal mesaj var türkiyeyi bunun gibi safsatanlara bırakırsak türkiye yok olur eğer türkiye dünyaya hükmedecekse böyle kişilerin defolup gitmesi şart

• Çok ince esprileri var hazırcevap.. herkes anlamaz herkese hitap etmez daha elitist bir isim

0|0
    0|0
  • Bazen abartıyor olabilir ama ince espirilerini seviyorm.

0|0
    0|0
  • Atalay demirci candır

0|0
    0|0
  • Sempatik biri ayrıca esprileride ince oluyor.

0|0
    0|0
  • küfür ettiği için.

0|0
    0|0
  • Türkçenin lastikleşmesine neden olan

komik görünümlü olamayan şahsiyet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...