Twitterda ünlülere takip ettirme?

Arkadaşlar benim en büyük hobim ünlü insanlarla özellikle twitterda siyasetçilerle konuşmak... bir çok siyasi de beni takip ediyor muharrem ince, meral akşener, aylin nazlıaka, bihlun tahahligil, birgül ayman, aylin kotil falan... örneğin şu sıralarda twitterda seda sayan tt listesinde sizce bu kimin sayesinde oldu tabiki benim Aylin Nazlıaka'ya sedanın programını şikayet ettim kadın da gerekeni yaptı ve 1 gündür ikiside tt listesinde... İşte bundan büyük zevk alıyorum ya da Suzan Kardeşle sohbet, Emel Sayınla sohbet yadaaaa Sunay Akınla oyuncaklar hakkında konuşmak... Türklerde artık konuşmak istediğim pek kimse kalmadı 3-5 kişi dısında hepsi takip ediyor beni ben artık Ellen, Britney Spears, Jessica Lange ya da Hillary Clinton ile konuşmak istiyorum. Türkleri takip ettirmekte ustayım ama dünya ünlülerini nasıl takip ettirebilirim? deneyimi olan paylaşabilirmi? Not: İngilizcem çok iyi değil

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• sen dunya unluletini de takip ettirirsin usta :D

0|1
    0|0
    • dünyayaa açılamadım birtürlü ama eveallah t. c de isteyipte yapamadıgım siyasi yok Emine Ülker Tarhan dışında :(

• Tayyip beyin gitmesi icin once gericilesen ve cikarci olan kesmin zihniyeti degismesi gerek. Sanirim secme ve secilme hakkinin geldigine bile lanet eden cagdas insanlar var su don gundemdeki olaylardan sonra. Secmekte bir farkindalik isi, ama yook.. yeni turkiye icin yola devam mis. Sanki eskisinden geriye bir sey kalmis gibi..

• woow harikasınızz... :) omerceylan35 follow me :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben Kat Deluna ya ettirmiştim zorla

0|1
    0|0
  • Kemal doğulu beni takip ediyor ak asdghaksk

0|1
    0|0
    • :D ahh ahhh muharrem ince diyorum, kemal kılıcdaroglu diyorum, meral akşener diyorum , emel sayın diyorum :D

• Follow de kanks kesin takip eder

0|0
    0|0
    • ellenla aylardır uraşıyorum nasıl gözüne batabilirim lütfen bir yöntem delircem en büyük hobim bir asosyal olarak

• Karşılıklı fav+rt+gt de

• Bir zamanlar Hande yener takip edeni takip ediyodu da uzun zamandır twitterdan ayrıyım bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Turkleri nasil takip ettiriyosun

0|0
    0|0
  • Ben bir yıldır bir Türk ünlünün takip etmesi için çabalıyorum ama etmiyor. Bana bu konu hakkında taktik verebilir misin lütfen?

0|0
    0|0
  • Helal sana arkandayız :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beni Mk dons takip ediyor Manchester United'i 4-0 yenen futbolcu sandilar galiba. Tweetlerini güzel bulurlarsa ederler galiba

0|0
    0|0
  • ingilizcen iyi değilse neyin kafasını yaşıyon?

0|0
    0|0
    • yahu berbat da değil bir kürt nasıl türkçe konuşuyorsa benim de ingilizcem okadar.

• fakat kürtler türkçeyi bilirler. sadece konuşurken ağız değişikliğine uğrar.

• Karşılıklı takipleşelim de kabul ederler :D

1|0
    0|1
Yükleniyor...