Duygusal aşk filmi önerileri neler?

Böyle hüngür hüngür ağlayacağım bi film izlemek istiyorum. Aşk olsunn konusu ama. Fazlasıyla duygusal olsun. Yeşilçam dizilerindende olabilir. Banaa film önerin ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Soru hatalı. Aşk zaten duygudur. Aşkı filmi duygusaldır. Film türü olarak da bu tür filmlere melodram denir. Meledram film sıkalasında en alt düzeydir ama en çok gişe yapn türdür. Yeşilçam bunlarla dolu. Daha yeni dersen Çağan Irmak krdeşin filmlerine bak.

Erkekler Ne Diyor 28

• Kutsal Damacana 1 Sonu Duygusal Bitiyo :=)

• kasımda aşk başkadır izle ve kahrol...

• Kardeşimden Sonra.

• One day. Yanlış hatırlamıyorsam 6.8 gibi bir şeyddi Imdb puanı. Kesinlikle izlemelisiin :)

• sen bana 1 tane duygusal olmayan aşk filmi önerirsen ben sana 100 tane duygusal aşk filmi orjinal dvd si yollicam.duygusal aşk! neler duycaz bakalım

• sölim sana 1 ay odandan çıkamıcak etkisi yapacak filmler: eternal sunshine spotless mind,sweet nowember bu iki filmi izle sonra at kendini denizlere

• İlk 50 öpücük .zaman yolcusunun karsı..

• titaniki izledikçe duygulanıyorum

• kuzuların sessizliği :D süper aşk filmi

• My sassy girl (Kore versiyon ) mutlaka izle..Bu arada yeşilçam dizisi var mı ya?

• Kasımda AŞk BaşkadırAşkın 500 GünüHayalet

• Hırçın SEvgilim, Göl evi, Aşka Şans Ver

• yatak odası maceraları duygusal komedi süper bi film..

• Aşk tesadüfleri sever

• angel-a

• alinin sekiz günü

• titanik umudunu kaybetme var o aşk filmi değil ama gzl ağlarsın

• ''P.S. I Love You'' bunu izleyebilirsin romantik ve hüzünlü ağlamaya meğilli isen hüngür hüngür ağlatır :)

• Yazmışsın yazacaktım kesinlikle harika ;)

• "Hayat Güzeldir" otur ağla

• ''Mr Nobody''Müzikleriyle falan da gayet güzel filmdir.İçinde aşkta var...Deneyebilirsin.

• the wow.izle ve ağla

• pardon the vow olacak.ismini yanlış yazmışım

• 90 yapımlı "Ghost" filmini izleyebilirsin. Duygu yüklü.

• SANA TEK FİLM ÖNERİM... '' UMUT'' Ben bu filmi 4 defa izledim 4 defasında da hüngür hüngür ağladım ki.. çok zor ağlayan biriyimdir...

• boşver yeşilçamı ya :) Aşkın 500 günü izle tavsiye ederim tam senlik :) yada hüngür hüngür ağlamak istiyorsan UMUT filmini izle :)

• Gizli Kullanıcı bacı: ah müjgan ah.

• titanların öfkesi 2012

• 'incir reçeli', genelde izleyen kızlar ağlıyo

• seven pounds.İzle,ağlamazsan ruhsuzsun.Başrollerde Will Smith-Rosario dawson.

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...