Doctor Who sevenler en sevdiğiniz bölüm hangisi? O bölümdeki olay ne?

Doctor Who sevenler en sevdiğiniz bölüm hangisi? O bölümdeki olay ne? Neler oluyor yani. En sevdiğiniz olmasada sevdiklerinizden birisi

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• aglayan meleklerle ılgılı bolumler guzel, sonra su ebedı dusmasnı robotlar guzel, ben bu who yu sevmedım ama oncekı daha guzeldı, bu bıraz zıpcıktı gıbı sanki

0|0
    0|0
    • Bunu bende fazla sevemedim. Matt smithin bitmeyen enerjisinden sonra bu garip geliyor

• evet evet, kadın lejyoner gıbıydı , ıstedıgınde ıse dişi:)

• Farklı ve eğlenceli bakışları falan güzeldi. :)

• bu özel bölümü vardı 50 sene o birde amy ve bebegini kurtarmak için yaptıkları bölüm güzeldi bence ama her bölüm ayrı bir güzel bence hepsi süper baslarda bu matt i garipsemiştim ama doctorun karakterini çok iyi canlandırdıgını düşünüyorum be yeni doktar beni sanki hiç sarmadı gibi birde bu doktorun ölüm sahnesi heycan verici idi

0|0
    0|0
    • Güzeldi. David daha ciddi dururken matt birden garip gelsede gerçekten ikiside çok iyi. Yeni doktor değilde yeni senaryolar fazla sarmadı. Ya da yeni doktor matt smithden sonra çok farklı geliyor da olabilir

• yeni doktorun farklı gelmesi değilde yaşlı ya o adamdan tam bir doktor performansı çıkarmı süpheliyim 5. sezonla beraber gerçekten çok aktif bir doktor vardı yaslı bir doktorla o aktif hızlı doktoru görürmüyüz şüpheliyim ya ben enson yayınlana bölümden sonra pek takip etmedim 8 sezon basladımı yeni doktorlu bölümler agustos gibi bir kaç bölüm yayınlanıp bir kaç ay daha ara verilcek diye okumustum biliyormusun ne tam

• 8. Sezondan 2 bölüm yayınlandı. Ara verileceğini bilmiyorum. Matt smithin bitmeyen enerjisinden sonra çok sakin görünüyor o yüzden sevemedik belkide

• ilk on bölüm

0|0
    0|0
    • Neden peki? Christopher' imi seviyorsun?

• Sen bilirsin izledikten sonra daha önce nedrn izlemedim ki diye pişmaan olucaksın zaten :)

• ee kısmet bakalım ne zaman denk gelirse ilk on bölüm yeter bana :D

• Şahsen sadece Matt Smith abimizin oynadığı sezonu izledim. Onun dışında bir türlü başlayamadım diziye anasınısatıyım ya, o kadar övüyolar falan :D

0|1
    0|0
  • VanGokluynan şu bissürü doktor vardı ya o güzel bide şey varsi eskilerden bir binaya giriolardi yarışma falann o iyiydi. Bide badwolfu buluyordu ya kendisi cikiodu hani off hepsi güzel :D

0|0
    0|0
    • Aynen karar veremiyorum bende. Hrier izlediğim bölümden sonra en iyisi bu diyoeum sonra başkası aklıma geliyor yok bu iyi diyorum olmuyor bir türlü

• 7 yi de izle sonrasını izleme

• Ben 7 sezonu da 3 er kere izledim. Bazı fazla izlemek istemediğim bölümler hariç

• the day of the doctor ve The Rings Of Akhaten http://www.youtube.com/watch?v=fPisDzhYrCg

0|0
    0|0
  • Who severler mesaj atsın konusak :D van gogh ve ikinci sezonda şömine li bölüm vardı the girl bilmem ne diye bu ikisi çok iyidi

0|0
    0|0
  • Iyi adam savasa girdiginde diye baslayan bir bolum vardi ya o cidden cok iyiydi. Birde pandoranin kutusu... Adam zamani yeniden baslatti

0|0
    0|0
  • Her bölüm ayrı bir güzel :)

0|0
    0|0
  • David Tennant ın oynadığı 3 sezon güzeldi ve 11. doktorun (matt smith) geldiği ilk bölüm amy pond la karşılaşmıştık herhalde o bölüm

0|0
    0|1
  • Zeki Biri :)

0|0
    0|0
  • who efsane her bolum efsane

ama gecen sezon yilki ozel bolumu en sahaneydi (butn dr leri gorduk)

0|0
    0|0
  • Doctor who da 2 bölüm izledim 1. Sezondan başlicam sonra izlediğim ilk bölüm oswin ile tanıştıkları bölüm

0|0
    1|0
    • Tüm bölümleri izlemelisin :) oswin, farklı bir enerjisi var

• 1. Sezondan başlicam kuzenimin ısrarlarıyla. 15'e yakın takip ettiğim dizi var artık bıktım dizilerden :D fakat güzel gibi duruyor Doctor who

• Gelmiş geçmiş en güzel dizi bence

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...