Kapat

Arkadaşlar gitar baskısı?

Gitara baskı yapılabiliyomu? Ben Duman grubunun baskısını yaptırmak istiyorum olurmu. Ve fiyatları ne kadardır mesela

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• yaptırılır.

0|0
    0|0
  • Yapılabiliyor ama fiyatlarını bilmiyorum. Arkadaşımınkinde görmüştüm.

0|1
    0|0
    • Nerde yaptırmış

• Grup resmi koyacağına kendi resmini koy :D

• Hayır, sadece Kaan Tangöze'nin resmini koymak istiyorum ya da yazı şeklinde olursa diye düşünmüştüm

• Yapma tavsiye etmem akustiği mahvediyor. Toparlamıyor bir daha gitar. Ama çalmayacaksan hoş duruyor.

0|0
    0|0
    • Çalıcam ama elektro gitarda damı aynısı olur?

• işte bende onu demeye caalısıyorum ne sap ayarı sen direk gövde sap birleştirilememesini anlatmıssın ya da yamuk takılmasını

• @CanavarBanavar Aynen öyle demek istediğimle dediğim şey farklıydı :)

• akustik filan sorun olmuyor o kadar sticker koyabilirsin bir lüthiyere götürtüp kazıtıp boyatıp cilalatmak filan 200 300 tl bulur belli ki gitarın kaliteli de değil

0|0
    0|0
    • Hayır elektro gitar 800 lira civarı almıştım ama baskı yaptırmak istiyorum zaten ilk gitarım bundan sonrada alırsam ilk gitarımın benim için daha değerli olmasını istiyorum.

• kalıcı olması için gitarın üzerinde ki boya agaç gözükene kadar cıkartılıp yeniden boyanıcak bir bölge yapılamıyor ses sorunu olmasın diye bunu yapan insanda gitarınla 1 2 gün uğraşacak yani aylık gelirini enstrüman yaparak tamir ederek gecinen bir adamın 2 gununu alcak belki o da pahalı bea

• Anladım, teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...