Burçlar hakkında düşünceleriniz neler?

ınanır mısınız? neden ınanmazsınz fılan seyler ben ozellıklerı fazla tasıyorum ve ınanıp ınanmamak arasında kaldım

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Pek inanman ama bazı özellikleri beni gerçekten anlatıyor burcumun "Oğlak" burcu önder olmak, toplum için de ciddi duran ama içi son derece naif sıcak bir kişiliğe sahip olan insanlardır, tanıdıktan ve samimi olduktan sonra o kadar da katı olmadıkları görülür aynı beni anlatmış :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• inanıyorum tabii ki de ama kişilik karakter kısmını anlamaya çalışırım sadece.. günlük burç aylık burç yorumları okumuyorum... onun dışında bence faydası bile var bazen..
    kuran ayetinde "Burçlar sahibi olan gökyüzüne andolsun" diye buyrulurken neden inanmayayım ki :)

1|0
    0|0
  • ben pek anlamam valla kanks

1|0
    0|0
  • İnanmam.

1|0
    0|0
  • inanır gibi yapıyorum

1|0
    0|0
  • Var biraz dogrulugu sanki

1|0
    0|0
  • benim hoşuma gidiyor günlük fala felan baktığım yok.
    sadece şu burç duygusaldır, mantıklıdır, sevecendir diyorsa bu kimin hoşuna gitmez ki?

1|0
    0|0
  • Ben hiç inanmam ha okurum ama muhabbet olsun diye saçma gelir hurafedir benim gözümde :)

1|0
    0|0
  • En hoş burç benimki B) akrep

1|0
    0|0
    • erkeklerı yalançıııııııı

• Sonuçta çoğu karakter özelliğini taşıyorum :D

• Tek bildiğim şey herkesin tırstığı ve uzak durmak istediği bir burca sahip olmam...

0|0
    0|0
  • arada bakarım dikate almam

0|0
    0|0
  • Karaktere etkilerinr inanirim gunluk yorumlara inanmam

1|0
    0|0
  • İnanırm kanka burcumun özelliğini de fazlasıyla taşıyorm.

1|0
    0|0
  • Ben burcuma pek uymadigim için inanmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• O kadar saçma ki o kadar saçma.

1|0
    0|0
  • inanmam..

1|0
    0|0
  • Tam burcumun kadiniyim :) terazii

1|0
    0|0
  • astrolojiye de, burclara da, bize yansittigi etkilere de inanirim. inanmayanlarin da soyledigi birsey vardir, burcunuz hakkinda birseyler okudukca kendinizi o ozelliklere burersiniz diye:) belkide.. ama tasidigimi dusunuyorum ben de

1|0
    0|0
  • Burçların kişilik yorumları bence doğrudur. Fakat günlük yapılan yorumlar uydurma gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • Karakter özelliklerine inanırım onun harici inanmam

1|0
    0|0
  • Burçlara çok inanırım doğru kaynaklardan bakarsan doğru olduğunu anlarsın :)

1|0
    0|0
  • fazla inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Pek inanmayın, herkese özellikleri uyacak gibi yazıyorlar. Tabii ki bazı özellikler uyacak fakat uymayanlar da var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...