Bu kitapları okuyan var mı? beğendiniz mi peki?

Az once D&R 'ın sitesinden 5 kitap spariş ettim ;
- Agafya
( Sana yeni bir isim verdim ben, "Agafya" dedim. "Yüce aşk" dedim.
Kalbimin en derinine sakladım seni, kimse görmesin istedim.
Ve o ismi sadece ben bildim ve sen sadece benim oldun...

"Beni sevmek bana tahammül etmek demektir. Eğer beni seviyorsan buna katlanacaksın. Beni ben olmaktan çıkararak sevemezsin. O zaman sevdiğin kişi ben değil, başka birisi olur. Sen başka birisini istiyorsan, o zaman başka birine git, ben ise buyum. İşte senin asıl çaresizliğin de burada başlıyor Anton."

- Elif gibi sevmek
( Namazlar gibi vakti olsa seni özlemenin... Alırız abdestimizi Yalandan yağmurlu İstanbul gecelerinde Özleriz adam gibi... Sen yoktun o zamanlar, çocukluğumda en çok yağmuru severdim ben... Ne zaman bir dert gelse bana, yağmur yağar, dinler, dokunur, ve topraktan kalkan o kokuyu koklardım... Ateşim sönerdi.. Sonra büyüdüm.. gözlerini gördüm, Yandım, yağmur yağdı, ve ilk kez sönmedim... Ben yağmurdan daha fazla bir seni sevebildim... )

- Gözyaşlarıma rağmen babam
(Daley için, yaşattığı onca acıya rağmen sevmekten asla vazgeçmediği babası ile hayalini kurduğu hayat arasında bir seçim yapmak hiç kolay olmayacaktır.)

- Böğürtlen Kışı
( "Canım Daniel'ım, Kaybolduğun gün dünyam sona erdi, canım oğlum. Seni her kim alıp götürdüyse, seninle birlikte kalbimi, hayatımı da çaldı. Ben senin gülümsediğini görmek, kahkahalarını duymak, mutluluğunu paylaşmak için yaşıyordum." )

- Ve kadınlar , Ve erkekler , Ve aşk (bunu okumuştum kaybettiğim için tekrar aldım kitaplığımda dursun diye)

okuyan var mı arkadaşlar.. beğendiniz mi? Spoiler vermeyin lütfen kitap hakkında :D

20 eylülde çıkacak olan " Yaralı " adlı kitabıda almayı düşünüyorum güzele benziyor..
www.facebook.com/.../?type=1

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elif gibi sevmek yarısındayım.
    Gözyaslarıma ragmen babam okudum.
    İkiside uzun suredir okudugum en ıyılerden dıyebılırım.
    Tabi ki bı kurt mantolu madonna degıller ama okunası kıtaplar.
    Üzerine bır dejavu ve kızıl nehırler enjekte etmenız kusursuz olur.

0|0
    0|0
    • gözyaşlarıma rağmen babam kitabını okumana cok sevindim. hakkında yorum bulamamıstım.. sürükleyicilik açısından kaç puan verirsin? :)

• vayy aşkın tarihi he :D

• heeee ta da öyle :D
      daha yeni baslıyoruz :D bir bardak suyunu al ve gözlerini bir ovustur :D

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 1

• böğürtlen kışını okudum beğendim güzeldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...