Rize nasıl bir yer? Rize Çayeli hakkında bilginiz var mı?

Rizeli olanlar veya orayı bilenler var mı? Aramızda Rizeli olan var mı? Mesela her zaman çok yağışlı mıdır? İnsanları tutucu mudur? Beni biraz bu konuda bilgilendirrseniz sevinirim.Özellikle Rize Çayeli hakkında.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• askerliğimi rizede yaptım ve hemen hemen her ilçesinde bulundum.rizenin insanı kadar sıcak samimi insanları zor bulursun.tutuculuk söz konusu değil.

özellikle kadınlarına hayran oldum.evlenirsem kesinlikle karadenizli biriyle olsun isterim.erkekleri biraz çapkındır bayanların dikkatine.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir Rizeli olarak cevap vereyım;çok fazla yağmur yağmaz sadece haftada ıkı defa yağar biri 3 diğeri 4 gün sürer :)

0|0
    0|0
  • trabzonda okuyorum insanlarının pek farklı olmcğnı düşünerek yazayım yerine göre tutucu insanları olsada çok sıcak ve samimiler seviyorum karadeniz insanını:) ha bide bu sene yağmur çok yağdı

0|0
    0|0
  • rizeye taşınmaya mı karar verdin

0|0
    0|0
    • Kampa gidicem. Beğenirsem uzun süre kalmayı düşünüyorum.

• iyiside var kötüsüde ne diyelim şimdi..şansına kalmış

• Biliyorsan anlatsana

• 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhteşem bir yer<3

0|0
    0|0
    • bende daha yeni memur olarak atandım ve bu dediğine katılmıyorum insanlar burda sosyal bir aktivite yapamıyor ve cok pahalı bir şehir insan olarak cok sıcak kanlı ve güvenilir ama sehir olarak bakınca cok pahalı ve sıkıcı

Yükleniyor...