İncil ve Hristiyan yayınları satanlara dağıtanlara neden tepki veriliyor? Türkiyede islam dışı dinler yasak mı?

Anayasada böyle bir madde yok şimdi kimse çıkıpta demesin burası müslüman ülke falan diye komik olmayın ülkenin değil insnaın dini olur.
Sormak istediğim şu Müslümanlar İncil dağıtan birine neden tepki verir? Sizde gidin kendi dininizi anlatan yayınlar dagıtın sizi tutan mı var?

Güncellemeler:
Birkaç bayan özelden mesaj atmış neden gizli yazılara kapalısın diye çünkü bundan faydalanıp küfür ve tehdit etmelerini engellemek için en azından gizliden yazmadan bunu yaparsa direk engellerim

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• vallahi Türkiye'de imamhatip liselerin de Türkçe konuşulmak bile yasaklandı iyice şeriat ülkesi oluyoruz kardeşim çok üzülüyorum halimize

0|1
    0|0
    • Tek çaresi islamın şeriatın gerçek yüzünü gençlere göstermek bunu da Hristiyanlık başarır türk milletini İslam mikrobundan hrsitiyanlık kurtarır. ve türkyiede artıyorda

Kızlar Ne Diyor 2

• Tepki vermeleri bana da saçma geliyor. Nasıl ki Amerika'da vs kuran dağıtan misyonerlik yapan müslümanlar varsa ülkemizde de hristiyanların böyle yapması çok normal.

0|0
    0|0
  • Hristiyan bir ulkede kuran satabiliyomusun?

0|0
    0|0
    • :) hristiyan bir ülke?
      evet almanyada her şehirde bir cami varken garip olan ne?
      beni başka ülkeler ilgilendirmez ben kendi ülkeme bakarım..
      sizin istediğiniz ne biliyor musun? ,
      müslümanlar her yerde rahat etsin kuranlar dağıtılsın camiler açılsın ama başka dinler baskı altında olsun her isteğiniz islami özgürlük üzerine

• Evet, Londra'da Hyde parkta insanlar açık açık istediği dinin vs. propagandasını yapabiliyor.

Erkekler Ne Diyor 3

• Burası Türkiye kank

0|1
    0|0
  • Girmek ıstıyosunda kilise mi bulamıyosun, ya da gerçekten okuyacaksında İncil mi bulamıyosun derdin ne senin ya bu ülkede kim nasıl yaşamak istiyosa buna engel olunduğunu sanmıyorum biraz samimi ol ya Elhamdülillah Müslümanım ben ve bizim evde barnabas İncili var gökten gelmedi ya bu çok istiyosan ben sana bunu göndereyim,

0|0
    0|0
    • yok teşekkür ederim bende de var
      ben sana isersen türkçe kuran yollayım aç oku arapçasını demiyorum bak iyi düşün türkçe kuran..
      derdim ne mi senin gibilere cevap vermek

• Bakın size bir akıl vereyim.
    Türk milletinin dini ve inancı ile uğraşmayın. Malına, canına, namusuna tecavüz etmeyin.
    Haçlılar başaramadı. Bir avuç hiç başaramazsınız.
    Bu ülkenin toprakları altında erken kalırsınız. Üstünde rahat ve ferah içinde inancınızı yaşayın. Ama uğraşmayın.

0|0
    0|0
    • Yapma ya :) tehdit ha açık açık sen ne akıllısın öyle
      bende türküm tamam mı? bu millet islamla türk olmadı o inancın olmadan önce yine türk adı vardı
      demek bu ülkede inancımızı anlatırsak topragın altına girecez

• Öyle olmaz. Onu dedin diye vurulmaz. İslam sizin değişen dininiz gibi zorba bir din değil.
      Hristiyanların huyudur bu. Km ler ötesinden saklanarak konuşmak.
      Osmanlı zamanından beri alışkınız size.
      Sizinde bize alışmış olmanız lazımdı.

• :)) belli oluyor kimin dini zorba senin peygamber dediğin adam elinde kılıç kalkan kelle avclıgı yaparken isa mesih sohbet ederek anlatırdı..
      senin derdin ne sıkıntı ne bir hrstiyan türk görünce ne oldu bu kadar panik oldun yoksa türkyede insnaların hristiyanlıga ilgi göstermesini için mi almıyor hazmedemiyor musun? bir hazmedememe durumu var galiba o kadar zavallısın ki gerçekten yazık sana be

Yükleniyor...