Rize hakkın da bilginiz var mı?

Ülkemiz de doğu karadeniz de bulunan Rize şehrini ne kadar tanıyorsunuz? insanları, şehri?

1|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Rizeliyim ve trabzonlularla anlasamam. Rize de anzer balı, kivi ve çay yetişir. Yaylaları ile bilinir. Aşırı yağmur yağar. Rizenin siyasetçileri de meşhurdur. Erdoğan, Şevki Yilmaz, Mesut Yılmaz, Murat Karayalçın, Mehmet Bekaroğlu en bilinen isimler. Türk popunun Mega starı Tarkan da rizelidir, aynı zamanda ayni ilcedenuz onunla, koylerumuz da yakundur ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kadınlarından uzak durmak lazım.

0|0
    0|0
  • Rize'den bir arkadaşım vardı yıllar önce. Sonra iletişimi kopardık. Diyebilirim ki çok hırslı, kıskanç, içten ve güler yüzlüdürler. Ancak öfkeleri de bir o kadar çoktur. Tanıdığım kadarıyla izlenimlerim bunlar. Doğasına gelecek olursak, gezilip görülesi yerleri çoktur.

0|0
    0|0
  • rize candır yaa iş sebebiyle 1 ay kadar kaldım dogası harika havası en temiz hava... insanı cok ters oluyo ama:)

0|0
    0|0
  • Kivi yetişiyor ve doğal güzellikleri var onu biliyorum

0|0
    0|0
  • Rize güneydoğuanadoluda bikere 0_o'

0|0
    0|1
  • Rizeli kadınları cok calışkan ve yaratıcı olurlar aslında bu karadeniz bolgesinin komplesi icin gecerlidir.

0|0
    0|0
  • Trabzonlular asabidir, rizeliler deli.

0|0
    0|0
  • şehir olarak güzel ama insanlarıyla pek anlaşamam

0|0
    0|0
  • rizeli olarak çok iyi diyebilirim

0|0
    0|0
  • Insanlarini tanimam da o cay bahcelerinin goruntusu ve o agaclar, cimenler filan nasil hos gozukuyor ya muhtesem.

0|0
    0|0
  • En iyi Arkadasim Rizeli hatta ilcesini bile biliyorum cayeli :D
    Süper olur Rizeliler cok disiplinli, cok inatci olurlar ama cok basarili olurlar :)
    Ben mesela Erzurumluyum cok iyi uyuyoruz birbirimize :) Ayni kafayiz :D

0|0
    0|0
  • Çayını içeriz o kadar :D

0|0
    0|0
  • RİZE ÇAYKUR :D bunu biliyom sadece.

0|0
    0|0
  • Orada yaşıyorum :))

0|0
    0|0
  • Bu güzellik, bu alım kimsin sen, nesin be, tanışsak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rizeliler candır.
    Tek ekskleri Trabzonluları sevmezler :)

1|2
    0|0
  • Ben rizede yaşadım :)) Rize küçük tatlı sakin sessiz huzurlu mavi Yeşil bir şehir :) insanların konuşmalarını anlamayabilirsjn ilk başta :)) biraz kaba da gelebilirler ama çok iyi insanlar özlerinde. Çok inatcilar. Pek hoşgörülü değillerdir. Öyle işte :)

0|1
    0|0
  • tayippin memeleketi okadar
    .))

0|1
    0|0
Yükleniyor...