Yabancı dizi önerisi istiyorum :) spartacus ya da game of trones gibi enteresan sürükleyici başka hangi diziler var :)?

yabancı dizi önerisi istiyorum :) spartacus ya da game of trones gibi enteresan sürükleyici başka hangi diziler var :) Al sana detay :D

Güncellemeler:
arkadaşlar iyi güzel hoş yorumlarınız için de teşekür ederim ancak bana önerdiğiniz dizilerin bide içeriklerini konularını yazarsanaz çok memnun olurum :)

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sana dizi sıralaması yapayım.

-Spartacus
    -Game of thrones
    -Supernatural
    -Breaking bad
    -The walking dead
    -Şherlock
    -Californication

0|1
    0|0
    • eyvallah :)

• Sen onun bide 3. sezonu gör :) Ben böyle bir akıl görmedim ya. Süper yapıyorlar. Bu arada en iyi cevap için teşekkürler. :)

• rica ederim bu gün 2. sezon ve 3. sezonu izlerim diye düşünüyorum :) ayrıca sana da Dhoom (bir hint seri filmidir) izlemeni tavsiye ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Dexter tabiki dostum !

0|1
    0|0
    • konusu ne dostum !

• dexter dizisinin kahramanı sempatik seri katil. michael c. hall tarafından canlandırılmış ve ahlak sistemimizi sıkı bir testten geçirmeye zorlamış karakterdir. dexter, yalnızca gerçekten suçlu olduğunu ispatlayabildiği diğer seri katilleri öldürmekte ve bunu yaparken harry'nin kodu diye adlandırdığı koda sadık kalmaktadır. harry'nin kodu, kendisini evlatlık olarak alan polis memuru harry morgan tarafından gençliğinde dexter'a öğretilmiştir. bu koda göre, dexter, içindeki önlemez öldürme güdüsünü doğru şekilde yönlendirmeli ve sadece hakkeden kimseleri cezalandırmalıdır. harry morgan, dexter'in hissizliği ile başa çıkmanın en iyi yolunun rol yapmak olduğunu öğretmiş ve bu sayede dikkat çekmemesini sağlamıştır. gerek kurgusuyla ve gerek karakterleriyle burnumda tütüyor. sıkılacağını sanmam.

• eyvallah :)

• Sherlock
    Law and Order
    House M. D
    Parade's End

0|1
    0|0
  • reign

0|0
    0|0
    • konusu nedir _

• Babası bebekken ölünce kraliçeliğe yükselen İskoçya Kraliçesi I. Mary, henüz 15 yaşlarında bir genç kızdır ve evlenmek üzeredir. Kendi isteğiyle değil, politik ve stratejik anlaşmalar, kararlar gereği Fransa Kralınin varisi Francis (soldaki) ile olan ayarlanmış nişanından sonra birkaç yakın arkadaşıyla Fransaya gelir. Francis de evlilik konusunu ciddiye almayan, aslında kafası karışık bir gençtir. Buna rağmen ikisinin arasında bir elektriklenme olur. Ama işte tam da bu noktada resme, Francisin baba tarafından evlillik dışı doğmuş, çapkın üvey erkek kardeşi Bash (Sebastian sağdaki) de girer. Mary, kraliyet içi bir aşk üçgeninde kendini bulmak bir yandan, bir de Fransa Kraliçeliğine giden yolda karmaşık, entrikalı, evliliğini sabote etmek isteyen insanlarca sarılı bir saray hayatının içine dalmış olur.

• prison break
    da vincis demons

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Da vinci izle haci

0|1
    0|0
  • house md , true blood , arrow , revolition , master of sex, teen wolf , vikings , dexter

0|1
    0|0
  • lie to me

bir beden dili uzmanının konuşmayan suçluları sorduğu sorulara verdıkleri tepkilerle olayları çözmesi konu alınmış. normal hayatınızda insanlarla olan iletişiminizi geliştirecek bir dizi, mutlaka izleyin.

black mirror

8 bölümlük bu dizinin her bölümde senaristi ve oyuncuları farklıdır. sabit kalan tek şey teknoloji ve insanların birbirine olan bağlılığı ve teknolojinin gelecek vadede insanlara ne gibi zararlar verebileceğini gözler önüne seriyor. bugün uygulamaya başladığımız ve bukadarda olmaz diyebileceğiniz şeyler çok yakında..

0|0
    0|0
  • Dexter

0|0
    0|0
    • konusu nedir?

• Dexter kucukken annesini gozunun onunde testere ile kesiyorlar. Bunun icinde icgudusel oldurme hissi olusuyo. Annesi oldurulen konteynirda kendisi saatler kan icinde kaliyo. Onu kurtaran polis bunu evlatlik ediniyo. Bu oldurme hissini fark edince bari kotuleri oldur diyerek kurallar koyuyo. Kendisi yni zamanda polis merkezinde kan sicrama analisti. Geceleri ise seri katil igne ile bayiltip parçalara ayiriyor sonra teknesiyle denize atiyor. Konusu bu ama hep vahset degil. Kardesim kisacasi diziyi bitirince bittigine agliyordum neredeyse o kdr manyak bisey

• Fringe, person of interest.

0|0
    0|0
  • Vikings super, Spartacus ve Got izleyen biri olarak tavsiye ediyorum benzer ucu de

0|0
    0|0
    • peki konusu nedir acaba? vikingler olduğu belli de :) ayrıntı alabilir miyim?

• Ragnar Lothbrok'un Ingiltereye gidip oranin zenginliklerini ele gecirme istegiyle basliyor, gidip bir kac kucuk kilise yagmaliyor onceleri ve oradan bir rahibi alikoyup kendi evine getiriyor baya samimi oluyorlar, Ragnar Lothbrok gercek bir karakterdir en cok da bu izlettiriyor diziyi daha fazla anlatmayayim konusunu

• AROW ON NUMARA

0|0
    0|0
Yükleniyor...