Konya'da evlilik cüzdanı sormayan otel yok mu?

Konya'da evlilik cüzdanı sormayan 100-120 tl civarında hiç otel yok mu? nereyi arasam evlilik cüzdanı soruyor. belki imamnikahlıyız tövbe yaa! garra diye güzel bir hotel buldum ama oda soruyor. bir de beyzade diye bir yer buldum tek orası sormuyor ama tekin bir yer mi anlayamadım bilgisi olan var mı?

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Zina yasal olarak suç değil ama kafa yobaz olunca yapacak bir şey yok.

Arkadaşım sevgilisiyle tramvaya mı neye bindiyse binmiş. Kız arkadaşı yorgunluktan başını çocuğun omzuna yaslayınca araçtakiler öksürmeye başlamışlar.

l*n bunlar turist de olabilir değil mi? Nedir bu tahammülsüzlüğünüz? Dinde başkasına müdahale etmek var mı? Bu konu uzar da gider...

2|0
    0|0
    • O kadar sallama şakır 17 senedir Konya da yaşıyorum ama dediğin gibi hiçbir şey olmadı ama

• Hayırlısı olsun ne diyeyim ki @idildeniz

• ben oyle bisry gormedim orda

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Türkiye de kimlik sormayan tek otel yok... Fakat evli olmadan da aynı odayı alabiliyorsun, çünkü seksin %80 ni oteller de dönüyor.. Ve bundan çok kimsede nemelanıyor anlarsınız işte..

0|0
    0|0
  • Size akıl vereyim. Oteli ayrı ayrı saatlerde ziyaret edip, farklı oda tutun. Odalardan birini kullanırsınız. Kimse anlamaz.

0|0
    0|0
  • Rixos, Dedeman, Hilton, bera, Balıkçılar otel bunlar sormuyorlar.. ayrıca 120 civarında sadece Apart evler var onlardan günlük kiralayabilirsin.. hiç birşey bulamadın gel bana ne diyim:)) bir kaç saat idare ederim seni:)

0|0
    0|0
  • ne yapacağınıza bağlı tek yataklı oda alabilirsiniz ve ikininzde kalabilirsiniz :D

0|0
    0|0
  • Yapmayın etmeyin ayıptır günahtır!! Sevabımı aldım ben gidiyom.

0|0
    0|0
  • kaçak et kesmek yasak otellerde evli olacan.

0|0
    0|0
  • Konyada zor apart bul :)

0|0
    0|0
  • Gunluk dairler var canim cok iyi beni otogardan aldi bide adamlar 100 lira civaro

0|0
    0|0
  • bildiğim biyer var

0|0
    0|0
  • 2 oda tutun sonra senin odana gelsin klasiktir işe yarar :)

0|0
    0|0
  • Dikkat et de fuhuştan göz altına alınma :D

0|0
    0|0
    • öyle mi oluyor?

• Otel müdürü bazen şüpheleniyor ve polise ihbar ediyor. Polis'de sıradan denetim yaparmış gibi gelip odanın kapısını çalıyor. Kimlik sorgulama felan yapıyor. Bazen kıllık olsun diye karakola götürüyor.18 yaş küçüksen zaten ailen alıyor.

• var ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • :) neden ne yapacaksin otelde

0|0
    0|0
  • olmadı arabada haledin işinizi

0|0
    0|1
  • benim ev var ;)

0|0
    0|0
  • Ne imam nikahlisi yeme bizi is tutacaksiniz acidim size arabami vereyim iki saatlerine bari :)))))

0|0
    0|0
  • türkiye'de zina yasal olarak serbest. sorma hakları yok. hüüülooooooogg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Konyada otel bulursan sevin

0|0
    0|0
  • Konya burası kimin ne yaptığından sizene demi. Apart tutun Apart 😄

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum:) ben otel konusunda 2 farklı oda tutup çözümü uluyorum:)

• Aynı odada kalabiliyorsunuz ama 2 tek yatak veriyorlar diye biliyorum ben en azından biz sevgilimle kaldığımızda öyle olmuştu

0|0
    0|0
  • Mevlananın orda pansiyon dolu alıyorlar merak etme en kötü ihtimalle sahibinden de günlük kiralık stüdyo daireler var

0|1
    0|0
    • evet bende merkezdeyim. aslında çok var bende o durumda oluyorum bazen 2 ayrı oda çözümdür:)

Yükleniyor...