Metal müzik candır diyenler var mı?

metal müzik dinlemeye ne zaman ve hangi nedenle başladınız :)

bir de çevrenzdeki metaliç özentiler hakknda neler düşünüyosunz

Güncellemeler:
ağlarken ya da cok mutsuz olduqunuz durmlarda dınlemek sizede iyi geliyomu (=

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Hayatıma giren ilk kişi aşılamıştı.Daha sonra heves ettim Bateriyi öğrendim, şimdide gotik metal candır diyorum...

1|1
    0|0
    • :) +10 lamak istiyorum

• :))) olsun en azından çabalamışsın...

teşekkür ederim , elektro da candır...metalin her parçası can yahu <3

• aynen oylee :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Lise 1'de sınıfa Almanya'dan bir çocuk gelmişti. Pat yanıma oturtu verdiler. Taktı kulaklarını bir gürültü geliyor o ne lan! Ver bakim ne dinliyorsun ile girdim olaya. Machine Head - The More Things Change albümü imiş. Gerisi çorap söküğü gibi geldi... link

2|1
    1|0
  • metal müzik türlerini senelerce dinledim.hala da dinlerim.teyzem sayesinde enikken tanıştım bu müzikle.ama özentilik konusunda hiç bir sert yargım yok.özenti olmadan hiç bir şeye başlanmaz.sadece bu özenti zamanla yaşam şekline veya kültüre dönüşebiliyorsa o kişinin stilini oluşturuyor.senin kastettiğin ise özentilikten ziyade merak oluyor ve zamanla yerini başka özentiliklere veya farklı meraklara bırakıyor.

1|0
    0|0
  • 10 yaşımdan beri dinliyorum ama ergen gibi metal müzik candır nameleri atmam. black metal ve türleri ağırlıklı severim daha çok. tarihini kökenini okumuş, bunun için tez hazırlamış birisi olarak candan öte tarzdır. karakterdir, hayat anlayışıdır. farklı duydular, bambaşka bir adrenalinidir.

0|0
    1|0
    • ergen gbi metal candır nameleri atmıosan bu soruyada yazma amcacım :) kafana sılah dayamadık. evet şu an 14 yasnda bı ergnım ve bunu yazdqm ıcın cok utanıyrm :'(

• seninle gurur duyuyorum:) bundan yıllar sonra da dinlemeye devam edersen bu candır geyiklerin ne kadar saçma olduğunu göreceksin :D

• saol amcacım :( benım ergen oldqmu hatrlattn zatn benım metal ddgım teoman falan :'(

• Can değildir.. Kafa ütüler, başka bir şey değil..

Mis gibi Rock'n Roll varken..

link

0|1
    3|0
    • tamam Elvis sevmyz demedk severz ama :) bn ne dınlıosan dınle saygı duyarım. sende ordan metale laf etme (= kardes sayılır onlar

• :) bızı sevmen ıcın can atmıyorz

• Şurada iki dakika geyiğe sarıyoruz. Dik dik konuşup delirtme beni. İncitmiyeyim seni; olur mu?

Şikayet et, kaldırsınlar cevabımı..

• 9 yaşımdan beri dinlerim...abimle birlikte başladık...evde son ses açardık annnem..komşular baya tepemizdeydi o yüzden :D genelde thrash metal daha çok severim...metal müzik dünyada yaşamak için bir sebep benim için...özentilik konusunda türkiyede bu konuları tartışmak istemiyorum isteyen istediğini desin umrumda değil ama herkes tarkan..mustafa sandal vs...dinlerken ben iron maiden...slayer..death vs... dinleyen biriydim..salt bu yüzden bile süper çocukluk ve ergenlik dönemim oldu...bas gitarımla ve metal müziğimle mutluyum...

0|0
    0|0
  • Kamuran baba varken gerisi tefarruat bana.

0|1
    1|0
  • Türüne göre değişir. Doom, nu-metal, glam vs. tarzında olan şarkıların çoğunu hiç sevmem. İskandinavya ile özdeşmiş türde olan türleri tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • 4 yaşında iron maiden plaklarıyla başlayan bu sevdam ölene kadar daim olacak..

1|0
    0|0
  • Bende dinlerim metal ama kendimi kaptırmadan. İlk ne zaman dinlemeye başladığımı ise hatırlamak istemiyorum şimdi

0|0
    0|0
  • 6 yıl önce aşık olduğum kızla ortak yan olusturmak için aslında ondan öncede arebesk dinlemiyordum tabiki duman,hayko,şebnem filandı.Ama atgözlüklerimi sonradan çıkardım pop,jazz,metal,rock,arabesk,türkü,oyun havası,türk sanat müziği gibi diğer türleride dinleyerek farklı tatları tattım.

0|0
    0|0
  • Bir Rock'n Roll değil..

link

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Orta okulda ilk Metallica Reload "kaseti" alarak başladım. Yıllardır dinlerim <3

1|1
    0|0
  • 90 lı yılların sonlarında doom metal türüne ilgi duymaya başladım. Heavy metal dinlerim ama çok fazla takılmam.

0|0
    0|0
  • Metallica unforgiven one the memory remains nothing elses matter. dinlerim linkin park a place for my head guzeldir.eskiler guzeldir.

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır diyelim

0|0
    0|0
  • valla ben babam sayesinde başladım. şu an bırakma aşamasındayım. kafam kaldırmıyo.

0|0
    0|0
    • kafam kaldırmıyo derken ? artık ondan haz etmemek mı cıddı anlamda bas agrıları falanmı

• amon amarth - pursuit of the vikings çektı canım :P

• amon :):) amanın dinlemek lazım

• özentilik bir geçiş sürecidir sanırsam başlarda bende öyleydim herkes metalikayla başlıyor böyle hayatın anlamı metal oluyor dinlediginden birşey anlamıyosun sadece hava yapmak için dinliyosun ama simdi hakkaten o soloları o ezgileri hissedebiliyorum... 6 seneyi geçmiş metal dinleyeli bunla birlikte sanırım birazda sogudum metalden :S genede vazgeçemiyorum

0|0
    0|0
  • 1993 civarı metallica, guns n roses falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...