Film önerinn (macera fantastik bilim kurgu eski çağ tercihimdir) herkese +1?

Sizinde izleyip etkisinden çıkamadiginiz ya da çoo beğendiginiz filmler varsa lütfen paylaşın baskalarida izlesin :)

0|0
7|20

En İyi Kız Görüşü

• zindan adası- akıl oyunları -uyumsuz - zıplayıcı- umudunu kaybetme- forrest gump -yeşil yol - köstebek ( çok sok oluyosun bu filde bir asansör sahnesi var müthişş )- para avcısı - başlangıç - gladyatör - charlie'nin çikolata fabrikas - malefiz - pamuk prenses ve avcı -hansel ve gretel -sherlock holmes maskeli süvari -alice harikalar diyarında - koku -sayamayacagım efsane filmler

2|0
    1|0
    • Saol yani :)

• The walking ďead daki kisileri sevemdim 2. Sezondabiraktim believe e tamam bakarim :)

• ilk başta banada sıcak gelmediler ama sonra bağlanıyosun devam et bence bn 5. sezon çıksın diye sabırsızlıkla beklıyorum düşün. believe dogaüstü güzel bir film 1 sezon oynadı yeni yani

Erkekler Ne Diyor 20

• lincoln vampir avcısı

1|0
    0|0
  • Aşkın çekimini izle derim. Muhteşem ötesi bir fantastik düşünce ile yazılmış senaryosu var ve isminden de anlaşılacağı gibi aşk konusu işlenmiş. Jim Sturgess ve kim dursten başroller. Jim sturgess favori oyuncumdur ve on numara performans sergilemiş :)... Kesinlikle izle!!!

1|0
    0|0
  • Lord of the Rings, The Hobbit.

1|0
    0|0
  • The serbain movie tavsiye etmişte birisi onda çok aşırı derecede cinsellik var rahatsızlık verecek düzeyde zaten yasaklı bir film neyse benim tavsiyem celda 211 izlememişsindir diye tahmin ediyorum :)

1|0
    0|0
  • the trouble with harry. bir adamın cesedi bulunuyor, herkes onu kendisinin öldürdüğünü sanıyor, ceset defalarca gömülüp çıkartılıyor, böyle bir kara komedi filmi.

1|0
    0|0
  • macera istersen pi nin yaşamı var onu izle son derece güzel bir film eğer korku türü istiyorsan herkes ölecek önerebilirim :)

1|0
    0|0
  • Eski ama. Forrest Gump

2|0
    0|0
  • Mad Max

2|0
    0|0
  • Finding Neverland
    Pan'ın Labirenti

1|0
    0|0
  • esaretin bedeli

1|0
    0|0
  • The Crow (Brandon Lee) izlemediysen öneririm..

1|0
    0|0
    • Tamam teşekkurler

• Babası kadar bile yaşayamadı babası Bruce Lee öldüğünde 33 yaşındaydı (hala ölümü üzerindeki sır perdesi kaldırılamamıştır) Brandon Lee ise bu inanılmaz olay yüzenden öldüğünde henüz 28 yaşındaydı. ölümü tıpkı babasınınki gibi gizemini korumaktadır.

• Tamam saol

• Fight club güzeldi, dizi olarak da vinci's demons

1|0
    0|0
  • Zincirsiz. Yeni izledim. Kovboy filmi. Leonardo di caprio oynar.

1|0
    0|0
  • Wall-e izle :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hobbit :)

1|0
    0|0
  • Tarzanx izle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Kelebek Etkisi, Son durak, kapımdaki düşman, Dövüş kulübü..

1|0
    0|0
  • arog :D:D:D eski çağ sonuçta :D

1|0
    0|0
  • pek filmlerle aram iyi değil :( hala titanicte kaldım :D

1|0
    0|0
  • Karaeski :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6