Kitap önerir misinizz?

4 tane kitap alacağım Türk yazarlarından, mizahi, polisiye, sürükleyici vb önerebileceğiniz kitap varmı?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali'nin 1943 yılında yayımladığı bir romanıdır. İlk olarak Hakikat gazetesinde 18 Aralık 1940-8 Şubat 1941 (çıkmadığı günler: 8-10,14,15 Ocak 1941) tarihinde “Büyük Hikâye” başlığı altında 48 bölüm olarak tefrika edilmiştir. Sabahattin Ali, Kürk Mantolu Madonna’yı ikinci kez askerlik yaptığı Büyükdere’de çadırda yazmış ve günü gününe gazeteye yetiştirmeye çalışmış, romanı yazdığı günlerde attan düşüp sağ kol bileği çatlayınca, kolunu tenekede ısıtılan suya koyup yazmaya devam etmiştir. ( kısa bir roman muhtemelen bir günde okuyup bitireceksin şiddetle tavsiye ederim ben geç farkına vardım ve bu kitabı okumadan geçirdiğim yıllar için çook pişmanım mutlaka kitaplığında olmalı )

----“Ah Maria, niçin seninle bir pencere kenarında oturup konuşamıyoruz? Niçin rüzgarlı sonbahar akşamlarında, sessizce yan yana yürüyerek ruhlarımızın konuştuğunu dinleyemiyoruz? Niçin yanımda değilsin?” —Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna

0|1
    0|0
    • sevindim ;) tamam fakir bayrkurt da okuyabilirsin ''onuncu köy'' romanını çok överler fakir baykurt köylerde yaşanmış olayları romanlarında aynen aktarıyor onun kitaplarını heycanlı yapan bu olaydır. bende henüz sahip olmadım bu kitaba şuanda sabahattin ali nin kuyucaklı yusuf unu okuyorum ilk romanı. bitirdiğimde onuncu köy alıp okuyacağım tavsiye üzerine tavsiye edilirr tercih sizin

Kızlar Ne Diyor 7

• agatha cristie tüm eserleri lisa gardner kusursuz tuzak ve tess gerritsen tüm eserleri pişman olmayacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Ahmet Ümit kitaplarını tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • Canan tan piraye

0|1
    0|0
  • 4 kitabın hepsini de Zülfi Livaneli al, pişman olmazsın emin ol

0|1
    0|0
  • Yabancı istersen pişman olmayacağın bir yazar ve kitabını söyleyebilirim 😉

0|1
    0|0
    • Dan brown - Dijital kale 📚📖 ve Dan Brown nun bütün kitapları çok güzel, kitapta anlattığı mekanlar gerçek dünyada da var şuanda Cehennem adlı kitabını okuyorum..

• erdal demirkıran sadece başbakan okusun mükemmel bir kitap

0|1
    0|0
  • Kumral Ada Mavi Tuna net!!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...