İngilizcesi iyi olan bir baksın lütfen?

Ben çocuklarla zaman geçirmeyi çok severim. Şimdiye kadar çocuklarla birçok organizasyonda bir araya geldim. Onlarla iyi anlaşırım ve onların da bunu sevdiğini biliyorum. bu cümleleri çevirebilimisinz

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• hangi cümleler cevrilecek

0|0
    0|0
    • Ben çocuklarla zaman geçirmeyi çok severim. Şimdiye kadar çocuklarla birçok organizasyonda bir araya geldim. Onlarla iyi anlaşırım ve onların da bunu sevdiğini biliyorum.

• I'm good with them and they know you love it. bu cumle biraz garip olmadimi

• arkadaşım biliyorsan ingilizce kendin çevir o zaman
      koay gelsin iyi günler

Erkekler Ne Diyor 10

• I love spending time with children. So far I've met with children in many organizations. I'm good with them and they know you love it.

0|0
    0|0
  • I like spend time with children Until now, I met children for a lot of organisation. I m good them and I know they like me

0|0
    0|0
  • translate. google. com var yaz direk çıksın:) aman ha anlamıyorsan biri yanlış birşey yazar yollayacağın yere rezil olursun:)

0|0
    0|0
  • sakın google translateten çevirme.
    I love to spend time with children. so far I have met them in lots of organization. I * good at cominicate with them and I know them they love that too.

0|0
    0|0
  • I live in chıldrens lıke. Now together organizations childrens come. I love childrens ı know :D :D

0|0
    0|0
  • I loves spend time with children. during that time we meet diffrent organization by kids.

I'am good with kids olso they love to. eksiklerim olabilir.

0|0
    0|0
  • Millet yazmis cevap yazmicam :(

0|0
    0|0
  • Vat ken ay du samtayms. Evriting on dı skor tabela, evriting iz samtayms hepınd.

0|0
    0|0
  • hangi cümle

0|0
    0|0
  • bende bir güzel okuyorum hikaye gibi soru nerde diye merak ederken kırmızı ışık yandı (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ı would love to spend time with until now ı ve been in so many organization that is for children. ı get along with them and ı know they love it as much as ı love them :D sonda biraz edebiyat yaptım öyle daha iyi ..

0|0
    0|0
    • with ten sonra children gelecek sonra nokta var untilden önce :D yazmayı unutmuşum :d

Yükleniyor...