Tiyatro yapanlar burada mi?

Ben tiyatro yapmak istiyorum ama sahneye cikmaya cok korkuyorum. Panik atak hastasiyim ayrica. Ve bu isi asla yapamayacagimi dusunuyorum sahnede put gibi kalacagimi dusunuyorum. Ama cok istiyorum ne yapmaliyim. Hic ozguvenim yok:(

Güncellemeler:
Evet dusunceleriniz
Guncell

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• vazgeçme sakın. herkes öyle düşünüyor ben lisede 2 perdelik uzun bir oyunda oynamıştım. yaklaşık 30 kişiydik herkese sorsan senin dediklerini düşünüyordu ben dahil. orada içlerinde oyun sergilememiş insanlardan biri de bendim. ama içimizde en deneyimlilerinden biri 4 sayfa atladı herkes şok içinde birbirine bakarken ben toplamıştım. yani oraya çıkınca herkes tıkanıp hata yapabiliyor. bkm çok güzel hareketler bunlarda da oluyor replik unutuyorlar yeniden giriyorlar falan :))

0|0
    0|0
    • Ama iste panik atagim birde korkuyorum. Acaba bisey olur mu yaomacik olurmuyum gibisinden. Alttaki aptalda vazgec diyot

• ya bırak onlar hep olacak hayatında tiyatro izlememiştir burada sana yorum yapar. ya panik atak krizlerin ne kadar güçlü ya da sen ne kadar hassassın bilemiyorum ama sahneye çıktığın zaman sadece ilk 10 dak bir heyecan oluyor sonra rutine dönüyor. bir dene sakın denemeden bırakma derim.

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...