Unutulmaz V for Vendetta repliklerinden hangisi daha çok aklınızda kaldı?

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez!
İnsanlar hükümetlerinden değil, hükümetler insanlardan korkmalıdır.
Bir fikir 400 yıl sonra bile hala dünyayı değiştirebilir.
Aynaya baktığınızda suçluluk duyuyorsanız gerçekleri öğrenmişsinizdir.
Dünyadaki herkesin isteyeceği bir şey biliyorum: Özgürlük!
Tanrı gibi ben de işimi şansa bırakmam ve rastlantıya inanmam.
Dans edilemeden yapılan devrim yapılmaya değer değildir.
Hep daha fazlasını istediğimiz için elimizdekileri kaybettik.
Konuşmaya çalışılan her yerde coplar söz alıncaya kadar sözler her zaman gücünü korumaya devam eder.
Cahilliklerini örtmek için fazla konuşmak ve bilgili gibi gözükmek isteyenlerin yaptığı tek şey saçmalıktır.

1|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• listemdeki henüz izlemediğim filmlerden biri yakında izlemek istiyorum güzel bir film galiba..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez!

0|0
    0|0
  • remember remember fifth of november :)

0|0
    0|0
  • Korku, bu hükümetin esas aracı haline geldi :d

0|0
    0|0
  • Fikirlere kurşun işlemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bina nasıl bir sembolse, onu yıkma eylemi de bir semboldür. Sembollere anlam kazandıran insanlardır.
    Tek başlarına semboller anlamsızdır ama yeteri kadar insanla bir binayı havaya uçurmak dünyayı değiştirebilir.

Apaçık kötülüğümü kutsal kitaptan çalıntı, eski ve garip yöntemlerle gizliyorum ve aslında bir şeytanken hep azizi oynuyorum.

Daha var da ilk aklıma gelenler bunlar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İşte! İlk kez ben de nefret olduğunu sanmıştım. Tek bildiğim nefretti, nefret dünyamı sarmıştı, nefes almam bile nefret doluydu.. Ve sonra bir şey oldu, sana olduğu gibi...

0|0
    0|0
  • Siyasiler gerçeği örtmek, sanatçılar ise gerçeği göstermek için yalan söylerler.

0|0
    0|0
  • "Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var, ve fikirlere kurşun işlemez!"

0|0
    0|0
  • bir devrim filmi dünyaya kabullendirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...